فروش پارچه کجراه لباس کاری

پارچه کجراه لباس کاری را می توان هم اکنون در کمترین زمان ممکن، بدون هیچ واسطه ای با قیمت فروش باورنکردنی و استثنایی به صورت آنلاین خریداری نمود و در جهت دوخت لباس کار استفاده کرد. دریافت مشاوره از ایران پود

همان طور که مستحضر هستید قطعا انتخاب درست یک جنس از پارچه می تواند در دوخت درست و اصولی و مناسب لباس کار بسیار دخیل باشد.
این که شما بدانید برای کار مورد نظرتان چه نوع پارچه ای را به چه مشخصات و ویژگی هایی برگزینید سبب می گردد تا نتیجه ی رضایت بخش تری را به همراه داشته باشید.

پارچه کجراه لباس کاری


پارچه لباس کار و نکات کلیدی آن

همان طور که می دانید هر مجموعه ای برای پرسنلی که دارد قوانین و مقرراتی را تعیین می نماید تا مجموعه ی خود را از نظر کارایی بالاتر ببرد.
یکی از این قوانین این است که برخی مدیرها ترجیح می دهند که کارمندانشان لباس های یک شکل بر تن داشته باشند تا نظم بیشتری در محیط احساس شود.
در محیط های کارمندی و کارگری لباس کارهای یک شکل با یک جنس مشخص که بر اساس نوع کار معین می شود، دوخته و به آن ها جهت استفاده تحویل داده می شود.
از پارچه های گوناگونی می توان برای دوخت این لباس کارها استفاده نمود.
باید دید که هدف سازمان چه می باشد و در حال تولید چه نوع محصول و یا ارائه ی چه خدماتی می باشد که بر طبق آن تعیین نمود چه پارچه ای برای این کار مناسب است.
نکات مهمی در انتخاب نوع پارچه ی لباس کار مهم می باشد از جمله، جنس آن، وزن آن، رنگ و طرحی که دارد، نحوه ی دوختش و موارد دیگر از این دست.
شما باید بر اساس نوع کار که یعنی فرد می خواهد آن لباس کار را برای باربری استفاده کند و یا برای مکانیکی و غیره تعیین کنید چه نوع پارچه ای مناسب تر است.
مثلا برای فردی که می خواهد در انبار کار کند و وظیفه ی وی این است که هروز مقدار زیادی بار را جابجا نماید، لازم می باشد تا لباس وی کشسانی لازم را دارا باشد تا فرد بتواند به راحتی حرکت های مناسب را داشته باشد.
یا فردی که برای آتش نشانی کار می کند و وظایفی این چنینی دارد باید لباس کاری را برای وی آماده کرد که از نظر گرمایش و سرمایش شرایط مناسبی داشته باشد و ضد حریق بودن و ضد آب بودن نیز از اصلی ترین ویژگی های لباسش باشد.
تمامس شغل ها باید با توجه با همین موارد تعیین نمایند که از لباس کارشان چه توقعاتی دارند تا بر اساس آن ها نوع پارچه و شکل دوخت آن ها را تعیین کنند.

پارچه کجراه لباس کاری


بهترین پارچه لباس کاری کدام است؟

در زمینه ی پارچه های لباس کاری انواع و اقسام گوناگونی وجود دارد که از هرکدام برای آماده سازی یک نوع خاص از لباس کار استفاده می نمایند.
این پارچه ها عبارتند از :

پارچه ترگال ساده یکی از پارچه های لباس کاری می باشد که با عرض ۱۵۰ سانتی متر و وزنی در حدود ۲۴۰ گرم، پارچه ای بسیار مقرون به صرفه و با قیمتی مناسب می باشد و از آن برای تهیه ی لباس های فرم مدارس و همچنین یونیفرم های اداری، لباس های پرسنلی شرکت ها و رستوران ها و مشاغلی از این دست نیز استفاده می نمایند.

پارچه ترگال کجراه که بسیار پرمصرف می باشد که درحالت کلی به پارچه های لباس کاری معروف می باشد. این پارچه گرماژی در حدود ۲۸۰ گرم دارد و به دلیل ضخامت بیشتری که دارد از نظر کششی مقاومت بالاتری نسبت به ترگال های ساده دارا می باشد.

پارچه های کجراه پنبه ای که هرچه درصد پنبه ی ان ها بیشتر باشد برای مشاغلی که با آتش و جرقه سر و کار دارند مناسب تر است و پارچه از مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد. عکس العمل پارچه نسبت به دفع جرقه بسیار خوب است و به علت وجود پنبه در آن از سوراخ شدن آن جلوگیری می نماید.

پارچه کجراه صد در صد پنبه که برخی آن را به عنوان پارچه نسوز می شناسند. از این پارچه برای مشاغل سخت و پرخطر و در محیط های بسیار گرم استفاده می نمایند.

پارچه های لباس کار لی پنبه ای که طرفداران بسیاری در حوزه های معادن و ادارات برق و گاز دارند. این پارچه بسیار مقاوم در برابر پارگی و یا خطراتی که احتمال وقوع آن برای افراد وجود دارد، می باشد.

پارچه پرشیا که به پارچه مکانیک معروف می باشد و کاملا ضد چروک است و در شست و شو تغییر رنگ نمی دهد، بدن نما نبودن این پارچه موجب می گردد تا از آن در دوخت لباس های فرم بانوان استفاده گردد.

فاستونی که یکی از شیک ترین پارچه ها برای تولید یونیفرم های اداری می باشند.

پارچه تترون که از آن در تولید مقنعه های بانوان و مانتو شلوار اداری آن ها و همچنین در تهیه ی پیراهن های مردانه ی کارمندان نیز استفاده می کنند.

سایر پارچه ها هم مانند پارچه ی لباس آتش نشانان، لباس افرادی که در معرض خطر و یا اشعه های خطرناک می باشند، محیط هایی که احتمال انفجار در آن ها وجود دارد، ضد آب، ضد حریق، ضد گرما و مواردی به این شکل نیز هستند که از آن ها برای تولید لباس کارهای مشاغل خاص بهره می برند.
همان طور که متوجه شدید از هر پارچه ای در تولید لباس کار خاصی استفاده می کنند، بنابراین باید بر اساس نوع شغل اعلام نمود که کدام پارچه ی لباس کاری بهترین می باشد.
در واقع بر اساس نوع خواسته ی متقاضیان و ویژگی هایی که باید در نوع پارچه ی آن لباس کار رعایت شود، معین می گردد که کدام پارچه برای کدام نوع کار مناسب ترین است.

پارچه کجراه لباس کاری

چرا پارچه کجراه برای لباس کاری مناسب می باشد؟

پارچه های کجراه را به همان شکلی که در بالا توضیح دادیم از پرمصرف ترین و پرفروش ترین پارچه های لباس کاری می باشد که به دلیل ویژگی هایی که دارد توانسته است توجه مشاغل بسیاری را به خود جلب نماید.
لباس کار را می توان یکی از وسایل محافظتی در افراد نام برد و معمولا لباس کارها به عنوان یک پوشش سراسری تنه ی بدن و دست ها و پاها دوخته می شوند که از افراد در شرایط گوناگون محافظت می نمایند.
ضخامت پارچه بالاتر از سایر پارچه ها می باشد و این مورد سبب افزایش مقاومت آن و البته افزایش گرما و کاهش خنکی آن می گردد.
وزن این پارچه در حدود ۲۸۰ گرم است و هر مقداری که پنبه ی به کار رفته در آن بیشتر باشد، آن پارچه در برابر حرارت و آتش مقاوم تر خواهد بود.
پارچه های کجراه، خود نیز انواع گوناگونی دارند که بر اساس نوع نیاز مشتری، درصد پنبه ی آن را بیشتر و یا کمتر می کنند.
این پارچه های لباس کار هم می توانند از الیاف طبیعی خالص تشکیل شوند و هم از الیاف مصنوعی و یا این که ترکیبی از هر دو نوع الیاف باشند.
شایان ذکر است که هرچه پنبه ی به کار رفته در پارچه بیشتر باشد آن پارچه از مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد.
این موضوع را هم در نظر بگیرید که هرچه پنبه ی پارچه بیشتر باشد تبادل حرارتی میان بدن با محیط بهتر انجام می شود و انسان تعرق کمتری را خواهد داشت.
بنابراین لازم است که بر اساس نیاز تعیین شود که هر پارچه چه مقدار پنبه نیاز دارد.

پارچه کجراه لباس کاری


قیمت انواع پارچه لباس کار کجراه

پارچه های گوناگون قیمت های متنوعی هم دارند. برای اطلاع از قیمت آن ها باید در ابتدا آگاهی کامل و لازم را در مورد مشخصات و ویژگی های آن ها به دست آورد.
هرچه آگاهی شما از این پارچه ها بیشتر باشد، راحت تر می توانید بدانید که کدام پارچه مرغوب است و قیمت آن متناسب با مرغوبیت پارچه تعیین می شود.
پارچه کجراه لباس کاری نیز انواع گوناگونی دارد که هرکدام قیمت های مشخصی را دارا می باشند. این قیمت ها با توجه به شرایط تغییر می نمایند.
این که پارچه را از کدام کارخانه خریداری می نمایید در قیمت آن تأثیر کاملا مستقیم دارد.
کارخانه های که به عنوان برند شناخته شده است نیز محصولات باکیفیتی را ارائه می دهد که افراد تنها با شنیدن نام آن برند، هر حجم سفارشی که داشته باشند را درخواست می دهند.
در این میان کارخانه های دیگری هم هستند که کیفیت کارشان با کارخانه های برند برابری می کند اما به دلیل این که نتوانسته با برند بودن آن کارخانه ی معروف رقابت کند، این مورد پیش می اید که اجناس تولیدی اش را با قیمت پایین تری به فروش می رساند.
بنابراین روش های گوناگونی وجود دارد که بر اساس آن ها بتوان قیمت پارچه های کجراه را پیدا کرد.
یکی از این روش ها مراجعه به کارشناسان فروش هر کارخانه می باشد و کسب اطلاعات لازم در مورد قیمت های تولیدی پارچه ها می باشد.
یا این که به نمایندگی آن ها مراجعه کرد و از آن ها کاتالوگ قیمت ها را پرسید و حتی به صورت فیزیکی از آن ها دریافت نمود.
روش دیگری که امروزه بسیار کاربردی می باشد این است که افراد از طریق اینترنت و وبسایت های تخصصی کارخانه ها و نساجی ها رجوع کرده، از طریق آنلاین درخواست لیست قیمت این محصولات را بدهد.
این روش مزیت بالایی دارد و آن این می باشد که فرد می تواند در کمترین زمان ممکن، از کارخانه های زیادی درخواست لیست قیمت بدهد و سپس به مقایسه ی آن ها بپردازد و مناسب ترین قیمت را با توجه به کیفیتی که دارد، انتخاب کند و درخواست خود را مبنی بر سفارش در هر حجمی ثبت نماید.


فروش پارچه های مخصوص لباس کار

پارچه های مخصوص لباس کار در هر حجمی به فروش می رسد و این امر را کارخانه و یا نساجی انجام می دهد.

خرید و فروش این پارچه ها در بازار انجام می گردد و تولیدی ها سفارشات خود را ثبت می نمایند و به هر طریقی که بتوانند آن را خریداری می کنند و دریافت می نمایند.
لباس کارها چون در حالت کلی به عنوان ابزارهای محافظتی برای فرد می باشند، تمامی کارفرماها ترجیح می دهند تا کارمندانشان از آن ها استفاده نمایند که بعدها مشکلی برایشان پیش نیاید که بخواهند پشیمان شوند.
بنابراین فروش این پارچه ها بسیار خوب و بالا می باشد و هر کارفرمایی متناسب با نوع نیاز و خواسته ای که از لباس کار دارد، همچنین با دید باز نسبت به بودجه ی شخصی اش، پارچه ی مورد نیاز را انتخاب می نماید و از هر کارخانه ای که تمایل داشته باشد و طبق تحقیقاتش مناسب بداند، سفارش خود را ثبت می نماید.
پارچه کجراه لباس کاری که از انواع پارچه ها در زمینه ی تولید لباس کار می باشد نیز فروش ویژه ای دارد و استقبال زیادی از آن می شود.

پارچه کجراه لباس کاری


خرید عمده پارچه کجراه لباس کاری اصفهان


پارچه های کجراه لباس کاری اصفهان را می توان به صورت عمده خریداری نمود.

در واقع اکثر پارچه ها به صورت عمده مورد خرید و فروش قرار می گیرند و این کار را تولیدی ها انجام می دهند و با توجه به نیاز بازار سفارشاتی را در زمینه ی تولید لباس کاری خاص ثبت می نمایند و پارچه های مخصوص و مورد نیاز آن را می خرند.
اکثر تولیدی ها ابتدا سفارشات خود را در زمینه ی تولید لباس های کار از کارخانه ها و مراکز دیگر و مشاغل معتبر دریافت می نمایند و سپس بر اساس آن سفارشات، مشغول تولید لباس کار می شوند و در نهایت به درخواست دهندگان تحویل می دهند.
یا این که تولیدات خود را انجام می دهند و سپس با استفاده از بازاریابی، نسبت به فروش آن ها در مشاغل مختلف اقدامات لازم را به عمل می آورند.
در این میان نیز مغازه هایی را در بازار و یا در سطح شهر مشاهده می نمایید که پارچه های مورد نیاز لباس کار را به صورت عمده خریداری می کنند و به شکل خرده و جزئی به فروش می رسانند.
این روش برای افرادی کارایی دارد که می خواهند مقداری پارچه برای تهیه ی لباس کار خانگی تهیه کنند و یا سفارششان در حجم بسیار کم و تعداد پایین می باشد.

پارچه کجراه لباس کاری

انواع پارچه کجراه لباس کاری تولیدی کارخانجات نساجی معتبر در کشور، آماده فروش با نرخ قیمت کارخانه از طریق نمایندگی های فروش مستقیم پارچه می باشند. پارچه ترگال کجراه یا همان پارچه کجراه، تولیدی از الیاف پلی استر ویسکوز در کارخانجات نساجی معتبری چون مهنام، تک، فدک، آیدین بافت و … در اصفهان بوده که با گرماژ ۲۸۰ گرمی و عرض ۱۵۰ سانتی متر روانه بازارهای فروش می گردد و به واسطه ضخامت زیادش، به پارچه لباس کاری مشهور می باشد. این پارچه مناسب ترین گزینه برای دوخت انواع مستحکم ترین لباس های کار در حوزه های گوناگون بوده که می توان به پالایشگاه ها، مشاغل سخت کارگاهی و … اشاره جدی داشت. ثبات در رنگ، تراکم زیاد، عدم تل شدن، داشتن آهار مناسب از جمله مشخصه های بارز پارچه کجراه لباس کاری می باشد.

فروش پارچه کجراه

نمایندگی پارچه کجراه لباس کاری

در حال حاضر این فرصت فراهم شده تا تمامی تولید کنندگان انواع لباس کاری بتوانند از طریق نمایندگی ها و منابع اصلی فروش پارچه کجراه لباس کاری، خرید با قیمت و کیفیت واقعی را تجربه کرده و تولیدات با قیمت تولیدی مقرون به صرفه تری را هم داشته باشند. راه های ارتباط با ما ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ محمدنژاد ارسال کالیته به سراسر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس فروش