خرید فروش انواع بهترین پارچه فاستونی

خرید و فروش انواع بهترین پارچه فاستونی تولیدی کارخانجات معتبر موجود در کشور، با نرخ قیمت دست اول کارخانه و با حذف واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان صورت می گیرد.

پارچه فاستونی نوعی پارچه ساده است که از الیاف طبیعی یا الیاف مصنوعی و یا به صورت ترکیبی از این دو تولید شده و به مرحله تکمیل رسیده است. این پارچه در حالت معمول در کارخانجات تولیدی پارچه ایرانی مخصوصا در اصفهان، با عرض ۱۵۰ سانتی متر و در طرح های چهارخانه، راه راه، تهیه می گردد.

از جمله عوامل تأثیرگذار در نرخ قیمت پارچه فاستونی می توان به اختلاف گرماژ و میزان درصد پشم و نخ فاستونی بکار رفته در تولید این پارچه، معرفی کرد که سبب شده تا شاهد تفاوت قیمت های این پارچه در بازار باشیم.

بهترین پارچه فاستونی

 

شایان ذکر است که پارچه فاستونی یکی از بهترین ها در حوزه دوخت انواع لباس های رسمی، مانند کت و شلوارهای اداری و یا انواع مانتوهای اداری می باشد.

 

فروش بهترین پارچه فاستونی

خریداران بهترین مدل و طرح های پارچه فاستونی تولیدی کارخانجات معتبر می توانند با ثبت سفارش خرید عمده و کلی خود از این پارچه، خریدی مطمئن را تجربه کرده و سفارشات خود را در کمتر از یک روز کاری دریافت نموده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس فروش