به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

بازار فروش پارچه بیمارستانی ترگال اصفهان

بازار فروش پارچه بیمارستانی ترگال تولیدی کارخانجات معتبر اصفهان، بازار فروش بسیار پر رونقی در نمایندگی های فروش مستقیم این کارخانجات تولیدی پارچه بیمارستانی می باشد. وقتی می گوییم که پارچه بیمارستانی ترگال اصفهان بازار فروش خوبی دارد، مقصودمان چیست؟

بازار فروش پارچه بیمارستانی

مقصود از اینکه یک پارچه بیمارستانی فروش خوبی دارد، عرضه نمودن دو اصل قیمت و کیفیت متناسب با هم است. این امر سبب شده تا بسیاری از کارخانجات تولیدی، در بازارهای رقابتی فروش پارچه بیمارستانی، از سود خوبی برخوردار باشند. اما ابنکه چگونه می توان مراکز فروشی را پیدا کرد که دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه می دهند، خودش چالش بزرگی است!

فروش پارچه بیمارستانی

کارخانجات تولید پارچه بیمارستانی ترگال

امروزه بدون شک اصفهان یکی از رکورد داران تولید پارچه ترگال در کشور ما به شمار می آید. پارچه ترگال بیمارستانی اصفهان، با مشخصات معینی مخصوص تولید انواع لباس بیمارستانی به تولید می رسد. از کارخانجات بزرگ تولیدی پارچه بیمارستانی ترگال در اصفهان، می توان به کارخانجات معرفی شده در زیر اشاره کرد: مهنام، تک، فدک، کاماش بافتبافت؛ کیمیا بافت اصفهان و ….

فروش پارچه بیمارستانی

این کارخانجات توانسته با کادری مجرب و ماشین آلات پیشرفته، بهترین کیفیت و جنس پارچه ترگال بیمارستانی را تولید کنند. پارچه بیمارستانی ترگال از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و به صورت خمی یا راکتیو ترموزول رنگرزی می گردد.

مشخصات پارچه بیمارستانی ترگال

پارچه بیمارستانی ترگال با مشخصات ذیل توسط کارخانجات اصفهان تولید می گردد:
  • تولیدی از الیاف پلی استر ویسکوز
  • دارای ثبات در رنگ و ضد آبژاول
  • دارای ثبات سایشی و کششی
  • دارا بودن آهار مناسب و مقاوم در برابر پاره گی
  • عدم جذب کننده مایعات
  • عرض مصرفی ۱۵۰ سانتی متر
  • گرماژ مصرفی ۲۴۰ گرم
  • عرضه شده به صورت عدلی و طاقه ای با متراژ ۴۰ متر
  • دارای تنوع رنگی سفید، شیری، سبز، آبی و …

فروش پارچه بیمارستانی

مصارف پارچه بیمارستانی ترگال

دوخت روپوش فرم پرستاران و بیماران از مهم ترین مصارف پارچه بیمارستانی ترگال است. البته شایان ذکر است که پارچه شبه ترگال بیمارستانی با گرماژ ۲۱۰ تا ۲۴۰ گرم، مناسب لباس فرم بیماران هم می باشد. اما به طور کلی خصوصیات این پارچه سبب شده تا مهم ترین گزینه برای لباس فرم پرسنل بیمارستان ها باشد.

فروش پارچه بیمارستانی

بازار فروش پارچه بیمارستانی ترگال اصفهان

بازار فروش پارچه بیمارستانی ترگال در اصفهان، بازار فروش رقابتی است. چرا که اغلب تولید کنندگان سعی در عرضه دو اصل قیمت و کیفیت متناسب با هم داشته اند. شما هم می توانید از طریق سایت فروشگاهی انواع پارچه بیمارستانی؛ خرید با قیمت عمده و کاملا رقابتی را تجربه نمایید.
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش