به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

خرید پارچه تترون صورتی بیمارستانی

حجم خرید پارچه تترون بیمارستانی با رنگ صورتی را از نمایندگی های موجود به چه میزان و حد می دانید؟ خرید این پارچه با این رنگ را برای چه مصرفی، تولیدی ها انجام می دهند؟
پارچه تترون بیمارستانی موجود در نمایندگی های خرید را از لحاظ رنگ می توان به سه دسته جامع و کلی تقسیم نمود:

  1. پارچه تترون بیمارستانی دارای رنگ سفید
  2. پارچه تترون بیمارستانی که رنگ آبی دارد
  3. پارچه تترون بیمارستانی رنگ صورتی

البته درست است که کیفیت و نوع بافت پارچه بیمارستانی تترون با ۳ رنگ مورد اشاره در بالا، یکسان است اما نوع رنگ پارچه بیمارستانی تترون، کاربرد این پارچه را مشخص می نماید و تعیین می کند پارچه بیمارستانی تترون دارای رنگ های مختلف برای چه مصرفی به کار می رود.
از پارچه بیمارستانی تترون رنگی که صورتی و آبی نیز جزوش می باشد برای دوخت لباس و البسه های مصرفی بیماران استفاده می شود.
پارچه بیمارستانی تترون دارای رنگ سفید را نیز برای دوخت ملحفه و روتختی و روبالشتی اغلب به کار می برند و کمتر دیده می شود پارچه بیمارستانی تترون سفید رنگ برای دوخت لباس بیماران استفاده گردد.
بیمارستان های دولتی اغلب از این سه رنگ پارچه بیمارستانی تترون برای دوخت وسایل و البسه های مورد نیاز خود استفاده می کنند.
بیمارستان های خصوصی نیز از پارچه بیمارستانی تترون دارای رنگ های ویژه گاهی استفاده می کنند، مانند پارچه بیمارستانی تترون یاسی رنگ، پارچه بیمارستانی تترون بنفش، پارچه بیمارستانی تترون مغزپسته ای و…..

پارچه تترون بیمارستانی

تولید پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی

نوع رنگ پارچه بیمارستانی تترون بر کیفیت و زیردست این پارچه های مصرفی تاثیر نمی گذارد و شرکت های نساجی تولید پارچه بیمارستانی تترون را اغلب در گرماژ بین ۱۶۰ الی ۱۸۰ و کیفیت مناسب انجام می دهند.

پارچه تترون بیمارستانی
حجم تولید پارچه تترون بیمارستانی در هر رنگ و گرماژی، بالا و زیاد می باشد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش