به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

قیمت باورنکردنی پارچه بیمارستانی ترگال اصفهان

قیمت باورنکردنی پارچه بیمارستانی ترگال تولیدی بزرگترین کارخانجات مشغول در اصفهان، توسط منابع اصلی فروش با کاهش هزینه های رفت و آمد ارائه می گردد. راز خرید انواع پارچه بیمارستانی با قیمت باورنکردنی، برای بسیاری از خریداران همچنان پنهان مانده است. چرا که عمدتا فروشندگان ناشناخته، سعی در عرضه پارچه های بی کیفیت و حتی گران قیمت را با توجه به وضع اقتصادی جامعه داشته اند. آیا می دانید که شما متقاضیان خرید انواع پارچه بیمارستانی ترگال تولیدی اصفهان می توانید قیمت متناسب با کیفیت این پارچه را از کجا خریداری کنید؟

قیمت پارچه بیمارستانی

مشاورین فروش ما، راه حل خوبی را برای خرید پارچه بیمارستانی ترگال پیشنهاد می دهند. شما می توانید اولین فردی باشید که راز خرید با قیمت باورنکردنی پارچه بیمارستانی ترگال اصفهان را می دانید!

قیمت پارچه بیمارستانی

تولید پارچه ترگال بیمارستانی در اصفهان

در حال حاضر بی شک اصفهان یکی از پایگاه های بزرگ در تولید انواع پارچه ترگال به شمار می آید. در این شهر، کارخانجات بزرگی مشغول به تولید بهترین پارچه های ترگال هستند. برخی از این کارخانجات عبارتند از: کارخانجات نساجی فدک، مهنام، تک، کیمیا بافت، کاماش بافت و …

قیمت پارچه بیمارستانی

پارچه ترگال بیمارستانی، با کیفیت ویژه تری در این مراکز تولید و روانه بازارهای فروش می گردد. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و به شکل راکتیو یا اصطلاحا خمی، رنگرزی می شود.

مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی

این مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی است که در تعیین قیمت این پارچه، نقش مستقیمی داشته اند. مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی مرغوب عبارتند از:
  • ثبات در رنگ و ثبات سایشی
  • تراکم و ضخامت زیاد
  • عدم جذب مایعات
  • تنوع رنگی بسیار زیاد
  • دارا بودن آهار مناسب
  • قیمت بسیار مقرون به صرفه

قیمت پارچه بیمارستانی

این پارچه در مدل های ذیل با مصارف ذکر شده روانه بازارهای فروش پارچه می شود:
  • پارچه ترگال ساده بیمارستانی: دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی بوده و مناسب لباس بیماران، لباس فرم پرستاران و پزشکان و لباس حراست بیمارستان می باشد.
  • پارچه طرح ترگال بیمارستانی: دارای گرماژ ۲۱۰ تا ۲۳۰ گرمی، مناسب لباس فرم بیماران، خرجکار لباس، روپوش پزشکان و …
  • پارچه کجراه بیمارستانی: عرضه شده در گرماژهای ۲۶۰، ۲۷۰ و ۲۸۰ گرمی، مناسب ترین گزینه برای روپوش پرسنل بیمارستان ها.

قیمت پارچه بیمارستانی

این پارچه ها در تنوع رنگی زیادی در کالیته کارخانجات بزرگ تولیدی به فروش می رسند. رنگ های سفید، سبز و آبی پارچه ترگال بیمارستانی، نرخ فروش به مراتب بالاتری داشته اند.

قیمت باورنکردنی پارچه بیمارستانی ترگال

قیمت باورنکردنی پارچه بیمارستانی ترگال را تنها از همین نمایندگی های کارخانجات بزرگ بخواهید. این نمایندگی ها، با حذف واسطه ها، خریدی مطمئن را برای مشتریان خود رقم می زنند.
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش