به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

فروش انواع پارچه لباس کار

فروش انواع پارچه لباس کار

آیا با مشخصات انواع پارچه لباس کاری آشنایی دارید؟ کدام مراکز فروش پارچه در بازار، بهترین پارچه لباس کاری را به قیمت کارخانه عرضه می نمایند؟

تولید کنندگان لباس کار در حوزه های گوناگون اگر به طور کلی با مشخصات انواع بهترین پارچه های مصرفی در این حوزه آشنایی پیدا کرده باشند؛ می توانند ضمن تولیدات با کیفیت بالاتر، قدرت فروش بالایی را هم داشته باشند.

از جمله بهترین و مناسب ترین پارچه های لباس کاری، می توان به پارچه های ذیل اشاره کرد:

  • پارچه ترگال ساده: این پارچه با عرض ۱۵۰ و گرماژ ۲۴۰ گرمی، مناسب تولید انواع لباس کار مانند؛ لباس های اداری، لباس نانوایی، فروشگاه ها، و … بوده است.
  • پارچه ترگال کجراه: این پارچه که گرماژ ۲۸۰ گرمی داشته و از ضخامت و تراکم بالاتری هم برخوردار می باشد؛ با نام پارچه لباس کار در بازار شهرت دارد و مناسب تولید انواع لباس کارهای ضخیم در حوزه هایی چون مشاغل کارگاهی، پالایشگاهی و … می باشد.

اما سوال اینجاست که اگر چه مراکز فروش بسیاری در کشور کیفیت خوب از یک پارچه لباس کاری را عرضه می دارند، اما کدام مراکز قیمت متناسب با کیفیت را به فروش رسانیده اند؟

انواع پارچه لباس کار

 

فروش ارزان پارچه لباس کار

مقصود از فروش ارزان پارچه لباس کار، یعنی خرید این پارچه به شکل مستقیم از درب کارخانجات نساجی معتبر با قیمت متناسب با کیفیت!

شما می توانید همین حالا خرید ارزان و مطمئن خود را از طریق فروشگاه های آنلاین اینترنتی تجربه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش