به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

بازار تولید انواع پارچه ترگال مدارسی

بازار تولید انواع پارچه ترگال مدارسی

چرا پارچه ترگال انتخاب مناسبی به عنوان یک پارچه مدارسی است؟ آیا تولید کنندگان معتبر انواع پارچه ترگال مدارسی را می شناسید؟ چه نرخ قیمتی برای این پارچه در بازار عرضه شده است؟

یکی از دغدغه هایی  که اغلب تولید کنندگان انواع لباس فرم مدارس در بازارهای امروزی با آن مواجه بوده، کمیت پارچه های مرغوب در این حوزه نبوده، بلکه وجود واسطه ها میان تولید کنندگان پارچه مدارسی و مصرف کنندگان بوده که با ایجاد تورم کاذب؛ سعی در افزایش قیمت ها داشته اند.

در این میان بنظر می رسد که بهترین راهکار برای خرید مطمئن انواع پارچه مدارسی، خرید از نمایندگی هایی می باشد که به شکل مستقیم با تولید کنندگان بنام در این حوزه ارتباط مستقیم داشته و واسطه ها را به حداقل رسانیده اند.

پارچه ترگال مدارسی

 

بازار فروش پارچه مدارسی

شایان ذکر است که پارچه ترگال به واسطه دارا بودن خصوصیات ذیل، یکی از مناسب ترین پارچه مدارسی های موجود در بازار بوده که امروزه شهر اصفهان را رکورد دار تولید مرغوبترین نوع این پارچه می شناسند:

  • داشتن آهار مناسب و مقاوم در برابر پارگی
  • تنوع رنگی و ثبات در رنگ
  • قیمت بسیار مناسب

این پارچه که با عرض ۱۵۰سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی از الیاف پلی استر ویسکوز تولید و عرضه شده؛ اطمینان خاطر را به تمامی تولید کنندگان مرغوبترین لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه داده است.

همین حالا انواع پارچه ترگال مدارسی با برندهای درجه یک کارخانجات نساجی ایران را از نمایندگی های فروش اینترنتی تهیه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش