به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

قیمت فروش انواع پارچه فاستونی

قیمت فروش انواع پارچه فاستونی

آیا می دانید که پارچه فاستونی چیست و چه مصارفی داشته است؟ کدام نمایندگی های فروش پارچه، انواع پارچه فاستونی را بدون واسطه به عرضه می رسانند؟

شایان ذکر است که پارچه فاستونی، یکی از انواع پارچه های مصرفی در دوخت لباس و پوشاک است که امروزه عمدتا در تولید انواع لباس های رسمی کاربرد ویژه تری را دارا می باشد. این پارچه در انواع ذیل تولید و روانه بازارهای فروش می گردد:

  • پارچه فاستونی پشمی
  • پارچه فاستونی پلی استر ویسکوز

لازم به ذکر است که پارچه فاستونی دارای الیاف نخ بوده که از ترکیب با پشم، کرک و پلی استر ویسکوز تولید می گردد و تفاوت قیمت موجود در بازارهای عرضه این پارچه نیز، به سبب الیاف متفاوت بکار رفته در آن می باشد.

نکته بارز و قابل توجه پیرامون پارچه فاستونی نوع پلی استر ویسکوز، کتر چروک شدن آن است که حالت لباس را خشک تر نشان می دهد و نسبت به فاستونی پشمی دارای قیمت ارزانتری هم می باشد.

اما چگونه امکان آن وجود داشته تا انواع پارچه فاستونی باکیفیت مناسب دوخت انواع لباس های رسمی را با قیمت دست اول کارخانه خریداری کرد؟

فروش پارچه فاستونی

 

قیمت انواع پارچه فاستونی

همانطور که متوجه انواع پارچه های فاستونی موجود در بازار و وابستگی قیمت این پارچه ها با الیاف بکار رفته در تولیدشان شدید، اگر به دنبال قیمت فروش کارخانه از انواع پارچه فاستونی هستید، بایستی نمایندگی های اصلی فروش این پارچه ها را در بازار شناسایی کرده و سپس خرید خود را صورت داده باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش