به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

عرضه پرفروش پارچه لباس کاری

عرضه پرفروش پارچه لباس کاری

پرفروش ترین پارچه های مناسب لباس کاری در حوزه های گوناگون کدام اند؟ قیمت عرضه انواع پارچه لباس کاری چه رنجی در نمایندگی ها و منابع فروش اصلی داشته است؟

یکی دیگر از پارچه های پرفروش و مصرفی در بازارهای امروزی، پارچه مناسب لباس کار است که به پارچه لباس کار یا پارچه لباس کاری مشهور بوده و کیفیت و قیمت این پارچه، برای تولید کنندگان لباس کار، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

اگر چه امروزه مراکز فروش متعددی کیفیت مرغوب از انواع پارچه لباس کاری را عرضه می دارند، اما پیدا کردن مراکز فروشی که قیمت کارخانه و قیمت ارزانتری را ارائه داده باشند، کمی دغدغه برانگیز می باشد.

شایان ذکر است که از جمله انواع پارچه های  مناسب دوخت لباس کار، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • پارچه ترگال ساده: این پارچه با عرض ۱۵۰ و گرماژ ۲۴۰ گرمی، مناسب جهت دوخت انواع لباس کار اداری، فروشگاه ها، شیرینی و کیک پزی ها، رستوران ها، نانوایی ها و … می باشد.
  • پارچه کجراه پلی استر ویسکوز: این پارچه مشهور به پارچه لباس کاری بوده و با گرماژ ۲۸۰ گرمی، مناسب مشاغل کارگاهی و … است.
  • پارچه کجراه ۳۰-۷۰: این پارچه حاوی ۳۰ درصد پنبه و ۷۰ درصد پارچه کجراه و یا برعکس بوده و با گرماژ ۳۰۰ تا ۴۸۰ گرمی مناسب دوخت لباس کار برای پالایشگاه ها و … انتخاب می گردد.

عرضه لباس کار

 

فروش پارچه لباس کاری

تولید کنندگان انواع لباس کار می توانند با خرید از طریق نمایندگی های فروش آنلاین کارخانجات معتبر تولیدی، خریدی آسان، بی واسطه و در کوتاه ترین زمان ممکن را تجربه کرده باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش