به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

پارچه کجراه فدک حاشیه دار سوپر ۱۰۰

پارچه کجراه فدک حاشیه دار سوپر ۱۰۰

پارچه کجراه فدک به دلایل متعددی به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای لباس‌های کار شناخته می‌شود:

مقاومت و دوام: پارچه کجراه اصفهان فدک حاشیه دار سوپر ۱۰۰ برای جلوگیری از تقلب و باند زدن در حاشیه پارچه کلمه کجراه فدک را حک کرده است.به دلیل الیاف طبیعی خود، مقاومت بالا در برابر سایش و استحکام خوبی دارد. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که لباس‌های کتانی ماندگارتر و پایدارتر باشند، به ویژه در محیط‌های کاری که نیازمند استحکام و دوام بالا هستند.پارچه کجراه مشکی فدک برای محرم استفاده می شود.

تنفس‌پذیری: پارچه کجراه فدک دارای ساختاری باز است که اجازه تجربه تهویه هوا و تبادل حرارت را فراهم می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود که در شرایط گرما و رطوبت، لباس کتانی راحت‌تر و مطبوع‌تر باشد و از ایجاد عرق و بوی نامطبوع در بدن جلوگیری کند.

جذب رطوبت و تخلیص سریع: پارچه کجراه فدک توانایی جذب رطوبت را دارد و به خوبی از بدن تعریق را جذب کرده و به محیط خارجی منتقل می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود که لباس کتانی سریع‌تر خشک شود و از احساس ناراحتی ناشی از رطوبت در بدن جلوگیری کند.پارچه کجراه ضخیم فدک یا سوپر ۱۰۰ فدک مناسب برا ی لباس کار فرم مدارس است.

ضد‌باکتری و ضد‌عفونی‌کننده: پارچه کجراه فدک دارای ویژگی‌های ضد‌باکتری طبیعی است که می‌تواند به کاهش تجمع میکروب‌ها و باکتری‌ها در لباس کمک کند. این خصوصیت می‌تواند در محیط‌های کاری که ایمنی و بهداشت اهمیت دارند، مفید باشد.

پارچه کجراه فلامنت فدک درصد بالایی ویسکوز دارد که سبب شده جلای بالایی به این پارچه دهد.

استحکام رنگ: پارچه کجراه فدک به طور عمومی دارای استحکام بالایی در برابر نور خورشید و شستشو است. این ویژگی باعث می‌شود که لباس‌های کتانی به مرور زمان کمتر فرسوده شده و رنگ آنها حفظ شود.پارچه کجراه نخی فدک مناسب برای ۴ فصل ایران است.

به همین دلایل، پارچه کجراه فدک به عنوان یک گزینه مناسب برای لباس‌های کار، به ویژه در محیط‌هایی که نیازمند تنفس‌پذیری، مقاومت و دوام، و بهداشت است، توصیه می‌شود.قیمت پارچه کجراه فدک از تمام پارچه های کجراه بازار بیشتر است.

پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال فدک

کاتالوگ + قیمت ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

قیمت پارچه کجراه فدک فرم مدارس

خرید پارچه کجراه فدک فرم مدارس

پارچه کجراه فدک لباس کار

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش