به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

بازار فروش پارچه مدارسی اعلا

آیا می دانید که از طریق کدام مراکز فروش پارچه در بازارهای خرید و فروش پارچه، می توان انواع پارچه مدارسی اعلا را با قیمت واقعی و کیفیتی تضمین شده خریداری کرد؟ پارچه مدارسی امروزه در کارخانجات گوناگونی تولید و پخش می گردد که دارای کیفیت ها و قیمت متفاوتی در بازارهای کشور بوده اند. در این میان تولید کنندگان لباس فرم مدارس، خواهان خرید انواع پارچه مدارسی با قیمت و کیفیت متناسب با هم بوده اند که گاها با وجود افراد واسطه و دلالان اقتصادی، شاهد عرضه کیفیت پایین پارچه مدارسی و یا قیمت گران این پارچه در برخی از بازارهای کشور بوده ایم. از جمله کارخانجات معتبر نساجی پارچه مدارسی، می توان به مهنام، تک، فدک، پرشیا مکانیک، کاماش بافت و … اشاره کرد که توانسته کیفیتی اثبات شده در میان تولید کنندگان لباس فرم مدارس داشته باشد.

پارچه مدارسی اعلا

این پارچه، با نام پارچه ترگال مدارسی، با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی با تنوع زیاد در کالیته رنگبندی روانه بازارهای فروش شده که البته پارچه مدارسی تولیدی نساجی هایی چون پرشیا مکانیک نیز دارای طرح های چهارخانه مخصوص دوخت پیراهن مدارسی می باشند.  

خرید پارچه مدارسی اعلا

هم اکنون در کمتر از یک روز کاری، ضمن انجام مشاوره های قبل از خرید و دریافت رایگان کالیته رنگبندی پارچه مدارسی، بهترین پارچه مدارسی را با قیمت واقعی سفارش خرید خواهید داد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش