به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

بازار پارچه فاستونی ترک در تهران

آیا می دانید که چگونه می توان انواع بهترین پارچه فاستونی ترک را در بازارهای پر از تبلیغات و وجود افراد واسطه در تهران با کمترین قیمت خریداری کرد؟
دغدغه ی بسیاری از تولید کنندگان انواع پوشاک و لباس که خواهان خرید انواع پارچه در بازارهای پر از تبلیغات و واسطه گری امروزی بوده، دغدغه ای جز کیفیت و قیمت متناسب با هم نیست که اگر چه امروزه برخی از مراکز فروش، کیفیت واقعی را عرضه می دارند، اما آیا می دانید که کدام مراکز فروش پارچه، در کنار کیفیت واقعی قیمت ارزان تری را به فروش می رسانند؟
در ادامه شما را با نحوه قیمت گذاری و خرید صحیح انواع پارچه فاستونی در بازارهای تهران و مصارف عمده این پارچه، آشنا خواهیم کرد.

بازار پارچه فاستونی

 

خرید پارچه فاستونی در تهران

پارچه فاستونی، پارچه ای تولیدی با الیاف طبیعی حیوان مثل پشم یا الیاف مصنوعی و یا مخلوطی از هر دو به تکمیل و تولید می رسد. این پارچه دارای عرض ۱۵۰ سانتی متری بوده و به شکل ساده و یا طرح دار، روانه بازارهای فروش می گردد.
میزان درصد پشم به کار رفته و نخ فاستونی، از عوامل تأثیرگذار در نرخ پارچه فاستونی به شمار می آید که البته وجود واسطه ها در بازارهای شلوغی چون تهران نیز می تواند از عوامل گرانی قیمت این پارچه باشد.
پارچه فاستونی از مناسب ترین پارچه ها در تولید انواع لباس های رسمی به خصوص کت و شلوار مردانه بوده که درصد پشم موجود در این پارچه، می تواند محصولات مرغوبترین در صنعت پوشاک مردانه به تولید رسانیده باشد.
خرید مطمئن خود از انواع پارچه فاستونی مرغوب را در نمایندگی ها و منابع اصلی فروش در بازارهای تهران صورت دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش