به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

بورس انواع پارچه مدارسی

بورس انواع بهترین پارچه های مدارسی مناسب فرم و روپوش مدارس دخترانه و پسرانه، از طریق فروشگاه های آنلاین اینترنتی، نرخ فروش خوبی داشته است.
پارچه مدارسی در روزهای نزدیک سال تحصیلی جدید، از پرفروش ترین پارچه های موجود در بازار است که مخاطبین اصلی آن، تولید کنندگان لباس فرم مدارسی بوده که عمدتا با مدارس دولتی و خصوصی قرارداد داشته و بایستی سر موعد، سفارشات آنها را تحویل داده باشند.
در این میان به واسطه وجود واسطه های فراوان در این بازارهای داغ، گاها مشاهده شده که کیفیت پایین پارچه خریداری شده، کمترین کیفیت لباس فرم مدارس را به دنبال داشته و این امر سبب شده تا تولید کنندگان با کاهش قدرت فروش مواجه گردند.
بر همین اساس، مشورت با مشاورین خبره در این حوزه و انتخاب پارچه مناسب لباس فرم مدارس با کیفیت و قیمت متناسب، می تواند مطمئن ترین شیوه برای خرید در بازارهای امروزی باشد.

انواع پارچه مدارسی

 

بورس پارچه های مدارسی

در حال حاضر شما تولید کنندگان انواع لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه می توانند با مراجعه به فروشگاه های آنلاین اینترنتی به شکل مستقیم از درب کارخانجات تولیدی، خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت را داشته باشند.
شایان ذکر است که پارچه ترگال با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی، مناسب ترین پارچه مدارسی بوده که تمامی خصوصیات یک پارچه مدارسی خوب از جمله ثبات در رنگ، ضخامت زیاد، عدم تل شدن و قیمت مناسب را دارا می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش