به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

توزیع بهترین پارچه مدارسی اصفهان

توزیع بهترین پارچه مدارسی اصفهان هم اکنون به شکل مستقیم از درب کارخانجات معتبر تولیدی چون کیمیا بافت، فدک، منام، تک، پرشیا مکانیک و … با قیمت ویژه ای صورت می گیرد.
پارچه مدارسی اصفهان بدون شک یکی از باکیفیت ترین و مرغوبترین پارچه های مدارسی موجود در بازار است که تمامی واحدهای تولیدی لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه، خواهان این پارچه می باشند. از جمله پارچه مدارسی های اصفهان، می توان به پارچه های زیر اشاره داشت:
پارچه ترگال
پارچه تترون
پارچه پیراهنی
پارچه ترگال، پارچه ای مناسب دوخت انواع مانتو، شلوار و روپوش مدارس دخترانه و پسرانه بوده که دارای آهار مناسب، تنوع رنگی، ثبات در رنگ و قیمت مناسبی می باشد. این پارچه از عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی برخوردار هست.

پارچه مدارسی اصفهان

پارچه تترون عرض ۹۰ هم از پارچه مدارسی های مناسب دوخت انواع مقنعه مدارس دخترانه است. این پارچه به نرمی، لطافت، ظرافت و سبکی، مشهور و محبوب می باشد.
پارچه پیراهنی هم در انواع چهارخانه تولید شده که مناسب دوخت انواع پیراهن های مدارس می باشد. پارچه پرشیا مکانیک بهترین پارچه پیراهنی مدارس است.

 

بهترین پارچه مدارسی اصفهان را بخرید

بهترین پارچه های مدارسی اصفهان را بدون هیچ واسطه ای از نمایندگی های مستقیم کارخانجات اصفهان، سفارش خرید کلی و جزئی دهید.
راه تماس با ما ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰محمدنژاد
ارسال کالیته به سراسر ایران

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش