به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

خرید فروش انواع بهترین پارچه فاستونی

خرید و فروش انواع بهترین پارچه فاستونی تولیدی کارخانجات معتبر موجود در کشور، با نرخ قیمت دست اول کارخانه و با حذف واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان صورت می گیرد.

پارچه فاستونی نوعی پارچه ساده است که از الیاف طبیعی یا الیاف مصنوعی و یا به صورت ترکیبی از این دو تولید شده و به مرحله تکمیل رسیده است. این پارچه در حالت معمول در کارخانجات تولیدی پارچه ایرانی مخصوصا در اصفهان، با عرض ۱۵۰ سانتی متر و در طرح های چهارخانه، راه راه، تهیه می گردد.

از جمله عوامل تأثیرگذار در نرخ قیمت پارچه فاستونی می توان به اختلاف گرماژ و میزان درصد پشم و نخ فاستونی بکار رفته در تولید این پارچه، معرفی کرد که سبب شده تا شاهد تفاوت قیمت های این پارچه در بازار باشیم.

بهترین پارچه فاستونی

 

شایان ذکر است که پارچه فاستونی یکی از بهترین ها در حوزه دوخت انواع لباس های رسمی، مانند کت و شلوارهای اداری و یا انواع مانتوهای اداری می باشد.

 

فروش بهترین پارچه فاستونی

خریداران بهترین مدل و طرح های پارچه فاستونی تولیدی کارخانجات معتبر می توانند با ثبت سفارش خرید عمده و کلی خود از این پارچه، خریدی مطمئن را تجربه کرده و سفارشات خود را در کمتر از یک روز کاری دریافت نموده باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش