به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

سایت تخصصی فروش انواع پارچه مدارسی

در سایت های تخصصی فروش انواع پارچه مدارسی، بهترین پارچه های مدارسی تولیدی نساجی های معتبر، ضمن ارائه مشاوره و ارسال رایگان کالیته رنگبندی؛ به تمامی خریداران عرضه می گردند.
با توجه به اهمیتی که انتخاب پارچه در دوخت و تولید انواع لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه داشته، تمامی تولید کنندگان در این حوزه به دنبال خرید یک پارچه با کیفیت مرغوب و در مقابل با قیمت بسیار مناسب هستند تا در عین تولیدات با کیفیت عالی، قیمت تمام شده تولیدی کمتر و مقرون به صرفه تری را هم داشته باشند.
شایان ذکر است که از جمله پارچه های مناسب دوخت انواع لباس فرم مدارس یا همان خرجکار مدارس، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
پارچه ترگال: این پارچه در رتبه اول مصرفی ترین پارچه ها برای لباس فرم مدارس قرار گرفته که دلیل آن، خصوصیات خوب این پارچه، مانند ثبات در رنگ، تراکم بالا، داشتن آهار مناسب و تنوع رنگی می باشد.
پارچه تترون: این پارچه به سبب نرمی زیر دست و ظرافت زیاد و به خصوص عدم ایجاد حساسیت پوستی و سبکی وزن، مناسب دوخت انواع مقنعه مدارسی قرار می گیرد.
و انواع دیگر پارچه های مدارسی مانند پارچه فاستونی و پارچه پرشیا مکانیک، که هر یک مناسب روپوش و لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه بوده اند.

سایت پارچه مدارسی

 

فروش آنلاین پارچه مدارسی

همانطور که متوجه انواع پارچه مدارسی مصرفی موجود در بازار شدید، برای خرید مطمئن از قیمت و کیفیت، کافیست با نمایندگی های مستقیم کارخانجات معتبر در ارتباط بوده و خرید آنلاین را از سایت های تخصصی فروش و مشاوره پارچه مدارسی، صورت دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش