به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

عمده فروشی بهترین پارچه بیمارستانی

در مراکز عمده فروشی انواع پارچه بیمارستانی، این تضمین وجود داشته تا خریداران بتوانند انواع بهترین پارچه بیمارستانی را به قیمت کارخانه خریداری کنند.

پارچه بیمارستانی در کارخانجات تولیدی داخل کشور، با ویژگی ضد آب ژاولی بودن تولید شده که مقصود از این ویژگی، ثبات در کیفیت بافت و رنگ این پارچه ها با توجه به شست و شوی فراوان پارچه ها و منسوجات بیمارستانی با آب و مواد شوینده می باشد.

پارچه در مراکز بیمارستانی از مصارف عمده ای برخوردار بوده که از جمله انواع پارچه بیمارستانی و مصارف آنها، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • پارچه ترگال بیمارستانی: با توجه به خصوصیاتی چون تراکم بالا، عدم جذب مایعات و ثبات در رنگ، مناسب تولید انواع لباس فرم پرستاران و پزشکان.
  • پارچه تترون بیمارستانی: سبکی وزن، خنکی و عدم ایجاد حساسیت های پوستی این پارچه آن را مناسب دوخت انواع لباس فرم بیماران و ملحفه های بیمارستانی قرار داده است که در عرض های ۱۵۰ سانتری متری و یا ۲ متری بکار برده می شود.
  • پارچه اسپان باند بیمارستانی: این پارچه با نام های پارچه یکبار مصرف و یا پارچه بی بافت بیمارستانی نیز شهرت داشته که مناسب لباس های مخصوص اتاق عمل و لباس فرم بیماران می باشد.

بهترین پارچه بیمارستانی

 

فروش بهترین پارچه بیمارستانی

همانطور که متوجه انواع پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی و مصارف آنها شدید، برای خرید بهترین و مرغوبترین پارچه بیمارستانی با قیمت ارزان تر، سفارشات خرید خود با متراژهای زیاد و به شکل عمده را از طریق فروشگاه های آنلاین اینترنتی ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش