به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

فروش پارچه لباس کار به قیمت کارخانه

فروش پارچه لباس کار به قیمت کارخانه

بهترین پارچه لباس کار، کدام پارچه است؟ کدام مراکز فروش پارچه در بازار، با تضمین در کفیت، انواع پارچه لباس کاری را به قیمت کارخانه می فروشند؟
با توجه به اهمیت جنس و قیمت پارچه لباس کار، امروزه تولید کنندگان لباس کاری در حوزه های کاری گوناگون، بایستی با انجام مشاوره های قبل از خرید، بهترین و مناسب ترین پارچه لباس کاری را انتخاب و سفارش خرید داده باشند.
از جمله مناسب ترین پارچه های لباس کاری، می توان به پارچه ترگال ساده و پارچه ترگال کجراه اشاره کرد که با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژهای به ترتیب ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی، با کالیته رنگبندی مجزا، روانه بازارهای فروش گردیده اند.
ثبات در رنگ، عدم گوله و یا تل شدن، داشتن آهار مناسب، تنوع رنگی و ضخامت زیاد، مهم ترین مشخصه پارچه ترگال لباس کاری بوده که امروزه این پارچه را به عنوان پارچه لباس کاری معرفی نموده است.

فروش پارچه لباس کار

اگر چه امروزه فروشگاه هایی وجود داشته که کیفیت واقعی از انواع پارچه لباس کاری را عرضه می دارند، اما آیا مراکز فروشی که قیمت کارخانه را از این پارچه ارائه بدهند را می شناسید؟

 

لباس کار به قیمت کارخانه

اگر می خواهید ضمن تضمین در کیفیت انواع پارچه لباس کار، قیمت کارخانه از این پارچه را خریداری کنید، می توانید با انجام مشورت هایی با مشاورین در این حوزه، سفارش آسان و مقرون به صرفه خود را از طریق نمایندگی های فروش آنلاین ثبت نمایید.
شماره تماس ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰محمدنژاد
ارسال کالیته به سراسر ایران به صورت رایگان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش