به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

پارچه مانتویی جدید عید ۱۴۰۳ چی بخرم؟

پارچه مانتویی جدید عید ۱۴۰۳ قطعا پارچه سلین است که توسط شرکت میلاد ارشدی تولید شده است ،این پارچه کمی کش دارد و مناسب برای لباس ها و مانتو های شب عید است ،با پارچه سلین بهترین مانتو و کت و شلوار دوخت کنید .

چرا پارچه سلین بخرم؟

  • گرماژ متعادل
  • ۴ فصل
  • عرض ۱۵۰
  • رنگ انتخابی
  • طاقه ۴۰ متری
  • جنس ایرانی

  • مناسب ترین پارچه مانتویی موجود در بازار کدام جنس پارچه است؟ کدام مراکز فروش پارچه انواع جدیدترین و شیک ترین پارچه های مانتویی را به عرضه می رسانند؟

امروزه که تبلیغات در حوزه خرید و فروش انواع پارچه بیش از گذشته گردیده؛ تولیدی های نو پا و تازه تأسیس را با دغدغه جدی هنگام خرید مواجه کرده و این مراکز نمی دانند که از کجا و چه جنس پارچه ای را خریداری کنند تا تولیدات مرغوب تر و قدرت فروش بالایی را داشته باشند!

تولیدی های انواع مانتوهای مجلسی، اداری، اسپرت، مدارسی، دانشجویی و … عمدتا با مشکل وجود واسطه ها و کیفیت پایین برخی پارچه های عرضه شده دست و پنچه نرم کرده و شاید بعضا شاهد خسارات مالی به واسطه انتخاب نادرست خود شده اند.

انواع پارچه مانتویی با عکس انواع پارچه مانتویی جدید پارچه مانتویی جدید ۱۴03 پارچه لاکچری مانتویی پارچه مانتویی چی بخرم نی نی سایت بهترین پارچه برای مانتو تابستانی بهترین پارچه برای مانتو مجلسی انواع پارچه مانتویی تابستانی
انواع پارچه مانتویی با عکس انواع پارچه مانتویی جدید پارچه مانتویی جدید ۱۴۰۳ پارچه لاکچری مانتویی پارچه مانتویی چی بخرم نی نی سایت بهترین پارچه برای مانتو تابستانی بهترین پارچه برای مانتو مجلسی انواع پارچه مانتویی تابستانی

در میان انواع پارچه های موجود در بازار، بهترین قیمت پارچه ترگال ساده متری ۷۵۰۰۰، یکی از مناسب ترین پارچه مانتویی هایی بوده که با خصوصیات منحصربفردش، توانسته فروش خوبی را در میان تولید کنندگان مانتو و خیاطان داشته باشد.

کیفیت بافت، ثبات در رنگ، عدم گوله یا تل شدن، مقاوم در برابر پارگی و قیمت مناسب، از مشخصه های اصلی پارچه ترگال بوده که این پارچه را یکی از مناسب ترین پارچه مانتویی ها خصوصا مانتوهای اداری موجود در بازار معرفی نموده است.

مرکز فروش پارچه مانتویی

اگر به دنبال بهترین پارچه مانتویی موجود در بازارهای پر از تبلیغات امروزی هستید، کافیست خرید خود را به شکل اینترنتی از سایت های معتبر فروش پارچه تولیدی نساجی های معتبر، تجربه کنید.

خرید انواع پارچه مانتویی با عکس
خرید انواع پارچه مانتویی جدید
قیمت پارچه مانتویی جدید ۱۴۰۳
خرید پارچه لاکچری مانتویی
پارچه مانتویی چی بخرم نی نی سایت
بهترین پارچه برای مانتو تابستانی
بهترین پارچه برای مانتو مجلسی
انواع پارچه مانتویی تابستانی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش