به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

قیمت فروش پارچه مدارسی

قیمت فروش پارچه مدارسی

قیمت فروش بهترین پارچه مدارسی موجود در نمایندگی ها و منابع اصلی فروش این پارچه، قیمت متناسب با کیفیت و قیمت خرید کارخانجات تولیدی است.

در حال حاضر دغدغه ی اساسی که در میان تولید کنندگان انواع لباس فرم مدارس وجود داشته، کیفیت پارچه مدارسی موجود در بازار نیست، بلکه وجود افراد واسطه، دلالان اقتصادی و نوسانات قیمت شدید در بازارهای فروش شهرهای گوناگون است.

خریداران پارچه مدارسی، خواهان کیفیت متناسب با قیمت هستند و می خواهند با افزایش تولیدات مقرون به صرفه خود، قدرت فروش خود را دو چندان تر نموده باشند. اما این امر چگونه در بازارهای امروزی امکان پذیر است.

در ادامه مطلب شما را با بهترین پارچه مدارسی و نحوه خرید اقتصادی این پارچه آشنا خواهیم کرد.

فروش پارچه مدارسی

 

قیمت ارزان پارچه مدارسی

در ابتدا باید گفت که پارچه ترگال با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی، یکی از مصرفی ترین پارچه مدارسی های موجود در بازار است که در تولید و دوخت انواع روپوش فرم مدارس پسرانه و انواع مانتو دخترانه، کاربرد گسترده ای داشته است.

کیفیت بافت، تراکم بالا، داشتن آهار مناسب و ثبات رنگی پارچه ترگال مدارسی، این اطمینان خاطر را به تولید کنندگان لباس مدارس داده که این پارچه بهترین انتخاب است.

اما اگر به دنبال خرید ارزان قیمت از انواع پارچه مدارسی هستید، آن را از نمایندگی های فروشی بخواهید که با کارخانجات بزرگ تولیدی به شکل مستقیم در ارتباط بوده و ضمن ارسال نمونه های عدلی، قیمت کارخانه را عرضه می دارند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش