به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

مرکز خرید پارچه ملت بلون اصفهان با کیفیت عالی

خرید پارچه ملت بلون اصفهان با کیفیت عالی و قیمت رقابتی، هم اکنون از طریق مرکز مشاوره تخصصی پارچه ایران پود، امکان پذیر می باشد. خریداران می توانند خریدی اقتصادی و امن را تجربه کنند. دریافت مشاوره از ایران پود

این روزها که بازار خرید و فروش پارچه مناسب ماسک های جراحی، فیلتردار و انواع ماسک های سه لایه، داغ و پرهیجان است، دلالان پارچه گاها سود خوبی را نموده و با فریب برخی از کارگاه های تولیدی ماسک تازه تأسیس، پارچه های بی کیفیت و گاها گران قیمت را به آنان عرضه می کنند.

آیا می دانید که اولا بهترین و مناسب ترین پارچه برای تولید ماسک، کدام پارچه ها هستند؟

ثانیا چگونه می توان در بازارهایی که واسطه گری زیاد است و تبلیغات ناسالم توسط عرضه کنندگان ناشناخته انجام می پذیرد، خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت پارچه هایی مناسب تولید ماسک داشت؟

شایان ذکر است که در میان انواع پارچه های موجود در بازار، پارچه اسپان باند و پارچه ملت بلون، دو نمونه از مصرفی ترین و بهترین پارچه ها جهت تولید ماسک هستند که امروزه مورد استفاده کارخانجات و کارگاه های تولیدی انواع ماسک سه لایه و درجه یک، قرار می گیرند.

اما چگونه می توان کیفیت خوب و قیمت ارزان از انواع پارچه ملت بلون و پارچه اسپان باند را خریداری کرد؟

آیا از نقش مهم پارچه ملت بلون مصرفی در ماسک های سه لایه چیزی می دانید؟

خرید پارچه ملت بلون جهت تولید ماسک می تواند با کیفیت و قیمت خوبی انجام شود، اگر و تنها اگر خریداران توانسته باشند راهکار اساسی و درست برای خرید خود پیدا کرده باشند.

ایران پود اولین و معتبرترین سایت تخصصی مشاوره ای در زمینه فروش پارچه های اسپان باند و ملت بلون برای ماسک است که از درصئ رضایتمندی بالایی در میان مشتریان هم برخوردار بوده است.

در اینجا قصد داریم تا ضمن معرفی مشخصات و مزایای استفاده پارچه ملت بلون در تولید ماسک، شیوه اقتصادی و مطمئن خرید پارچه ملت بلون را به شما بگوییم. پس تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

خرید پارچه ملت بلون

همه آنچه از پارچه ملت بلون نمی دانید

حتما اگر شما هم یک تولید کننده ماسک بوده، در بازار پارچه و هنگام خرید نیاز پارچه ای خود، نام پارچه ملت بلون را شنیده اید و گوشتان به اسم تکنولوژی ملت بلون خورده است.

شایان ذکر است که پارچه ملت بلون نوعی پارچه بی بافت در صنعت تولیدات منسوجات بدون بافت بوده که همانند پارچه های اسپان باند، دارای گرانولی با نام پلی پروپیلن می باشد.

پارچه ملت بلون با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص با مشخصات و ویژگی های منحصربفردی تهیه و تولید شده که امروزه آن را تبدیل به یکی از مصرفی ترین ها در حوزه تولید انواع ماسک درجه یک بهداشتی نموده است.

در حقیقیت می توان گفت که پارچه ملت بلون از گرانول پلی پروپیلن با شاخص ذوب بالا تولید شده که دارای الیاف متقاطع بوده که به صورت جهت های تصادفی بر روی هم قرار گرفته اند.

از پارچه ملت بلون به عنوان یک فیلتر در تولید ماسک های سه لایه استفاده می کنند و در واقع ملت بلون را به عنوان قلب ماسک نیز می شناسند.

فیلامنت های منقطعی که در تولید پارچه های ملت بلون بکار رفته، دارای ظرافت ۱ تا ۵ میکرون بوده و این موضوع سبب شده تا پارچه های ملت بلون، خاصیت فوق العاده نفوذ ناپذیری مایعات، ذرات ریز و غیره را داشته و گزینه مناسبی در تولید ماسک های استاندارد سه لایه باشند.

ناگفته نماند که پارچه ملت بلون به شدت سازگاری با محیط زیست داشته و راحتی قابل بازیافت است. از دیگر مشخصه های اصلی پارچه های ملت بلون Melt blown می توان به این موارد نیز اشاره داشت:

  • قابلیت تنفس فوق العاده
  • انعطاف پذیری بسیار بالا
  • نسوز
  • دارای وزن سبک
  • قابلیت تجزیه آسان
  • غیر سمی
  • غیر تحریک کننده و غیره

تمامی این خصوصیات و مزایای موجود در پارچه های ملت بلون، سبب می گردد تا این پارچه در بازار امروزی تبدیل به یکی از پرمخاطب ترین پارچه ها شده باشد.

چرا که امروزه جهان با بیماری منحوسی چون ویروس کرونا درگیر است و به شدت نیاز به انواع ماسک استاندارد سه لایه، احساس می گردد. چرا که تنها راه مقابله با این بیماری؛ استفاده از ماسک و قطع زنجیره انتقال از فردی به فرد دیگر بوده که می تواند با یک ماسک استاندارد و درجه یک، تا حد زیادی قابل انجام باشد.

تولیدی های ماسک همواره به دنبال خرید در تناژ بالا از انواع پارچه ملت بلون و پارچه اسپان باند هستند که هم کیفیت خوبی داشته و هم از قیمت ارزان و مناسبی برخوردار باشد.

برای این کار مهم ترین نکته، شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه ملت بلون در ایران است که می تواند خریداران را با آگاهی کامل به سمت بازارهای فروش سوق داده باشد.

در وهله بعدی، شناخت مراکز فروش عمده پارچه ملت بلون است که ارتباط بی واسطه با این کارخانجات داشته و خرید مستقیم از درب کارخانه با قیمت دست اول را برای مشتریان به ارمغان می آورند.

خرید پارچه ملت بلون

برترین کارخانه تولیدی پارچه ملت بلون

همانطور که گفته شد، یکی از ایتدایی ترین راهکارها برای خرید مطمئن از کیفیت و قیمت پارچه های ملت بلون، شناخت کارخانجاتی معتبر در این حوزه است.

در حال حاضر کارخانه پارچه ملت بلون بافتیته و بهپود، از جمله کارخانجاتی معتبر در این حوزه بوده که توانسته اند کیفیت فوق العاده درجه یک و استاندارد از این پارچه را تولید و روانه بازارهای فروش نموده باشند.

در این میان پارچه ملت بلون بافتینه یکی از بهترین و باکیفیت ترین نوع این پارچه در بازار ایران است که با ویژگی ها و مشخصات منحصربفردی تولید و به عرضه می رسد.

پارچه های ملت بلون بافتینه دارای گرماژ ۱۵ الی ۱۰۰ گرمی بوده و از حداکثر عرض تا ۳۴۵ سانتی متر نیز برخوردار هستند. نکته مهم در مورد پارچه های ملت بلون کارخانه بافتینه، قابلیت جذب تا بیش از ۱۵ برابر وزن منسوجات می باشد.

بسیاری از تولیدی ها و کارخانجات تولیدی ماسک، به دنبال خرید پارچه ملت بلون بافتینه با کیفیت عالی و قیمت مناسب هستند.

آیا می دانید که اولا چگونه می توان یک پارچه ملت بلون خوب و درجه یک را داخل یک ماسک سه لایه تشخیص داد؟

ثانیا از کجا و چطور امکان آن وجود داشته تا بهترین پارچه ملت بلون و اسپان باند جهت تولید ماسک سه لایه را با قیمت درب کارخانه خریداری کرد.

تشخیص پارچه ملت بلون درجه یک در ماسک استاندارد

یکی از نگرانی ها و دغدغه هایی که تولید کنندگان انواع ماسک های سه لایه و درجه یک داشته اند، چگونگی تشخیص جنس و کیفیت خوب پارچه های ملت بلون مصرفی در این ماسک هاست.

همانطور که می دانید، پارچه ملت بلون به عنوان فیلتر برای ماسک مورد استفاده قرار می گیرد.

شایان ذکر است که ساختار پارچه ملت بلون به گونه ای بوده که حتی ریزترین ماده و ویروسی چون کووید ۱۹ هم قابلیت عبور از لایه های این پارچه را نداشته است. اما چگونه پارچه ملت بلون می تواند محیط ماسک را به راحتی فیلتر کرده باشد؟

حتما می دانید که یک ویروس یا عامل عفونی که از ترشحات تنفسی هنگام عطسه و یا سرفه در فضا پخش می گردد، چیزی در حدود ۵ میکرون اندازه دارد. خوشبختانه پارچه های ملت بلون را به گونه ای تولید نموده اند که الیاف های دمیده شده و ذوب شده آن توانایی مقابه با این اندازه را دارند.

پارچه ملت بلون تولید شده از الیاف دمیده شده مذاب؛ در واقع نوعی فیلتر ساکن است و قطرات ویروس که به صورت الکترو استاتیکی بر روی سطح جذب می شوند، قدرت عبور از این الیاف را نداشته اند.

اما برای آنکه به طور کلی بتوان از کیفیت خوب پارچه ملت بلون استفاده شده در ماسک سه لایه مطمئن شد؛ انجام یک سری آزمایشات می تواند کمک کننده باشد.

پس برای تشخیص ماسک استانداردی که دارای سه لایه (دو لایه اسپان باند و یک لایه ملت بلون) بوده و دارای لایه ی درجه یک ملت بلون است، می توان این آزمایشات را انجام داد:

  • رد نشدن آب از ماسک: از بهترین و مناسب ترین روش های تشخیص پارچه ملت بلون خوب موجود در یک ماسک سه لایه، عبور نکردن آب و دیگر مایعات از ماسک است. توجه داشته باشید پارچه ملت بلون مانع از عبور آب می گردد و با گرفتن آن زیر شیر آب، هیچگونه تغییر حالتی نمی دهد. پس اگر ماسک خیس شد و یا آب را عبور داد، ماسک تقلبی بوده و یا کیفیت خوبی از پارچه ملت بلون در آن بکار نرفته است.
  • جذب ذرات ریز دستمال کاغذی توسط ماسک: یکی دیگر از راهکارهای جلب جهت تشخیص اینکه ماسک دارای لایه ملت بلون درجه یک و خوب است استفاده از خرده های ریز دستمال کاغذی است. اگر ماسک را به خرده های ریز دستمال کاعذی نزدیک کرده و آن خرده های ریز به ماسک چسبید و یا از روی سطح حرکت کرد، نشان از کیفیت خوب لایه ملت بلون و استاندارد بودن ماسک دارد.
  • آتش نگرفتن لایه های ماسک: همانطور که می دانید یکی از خصوصیات بارز پارچه ملت بلون، نسوز بودن آن بوده هست. پس اگر لایه های ماسک را با قیچی از هم جدا کرده و آن را بر روی شعله قرار دادیم و ماسک آتش گرفت، ملت بلون درجه یک در آن استفاده نشده یا اصلا ماسک تقلبی است. ملت بلون در برابر حرارت نمی سوزد و تنها بافت خود را از دست می دهد.

بررسی این مشخصات شاید برای تولید کنندگان انواع ماسک، کار وقت گیری باشد. پس راهکار چیست؟

بنظر می رسد که اگر شما بتوانید یک مرکز معتبر فروش انواع پارچه ملت بلون و اسپان باند را در بازار پیدا کنید، قطعا خریدی مطمئن از کیفیت این پارچه را تجربه خواهید نمود و دیگر نیازی به بررسی و آزمایشات مختلف بر روی این پارچه نخواهید داشت.

اما چگونه امکان آن وجود داشته تا خرید پارچه ملت بلون برای ماسک، با کیفیت بالا و قیمت مناسب صورت گیرد آن هم در بازارهای پر از تبلیغات و واسطه گری امروزی که هر عرضه کننده ای به فکر جیب خودش است؟

آیا خرید اینترنتی پارچه ملت بلون می توان به خریدی متفاوت تبدیل شده و خریداران را با کیفیت و قیمت متناسب با هم مواجه گرداند؟

خرید پارچه ملت بلون

پارچه ملت بلون باکیفیت از کجا تهیه کنم؟

پارچه ملت بلون هم خانواده پارچه اسپان باند بوده که در شرایط امروزی ویروس کرونا، از مخاطبین خاص خود، یعنی تولیدی ها ماسک برخوردار است.

یک پارچه ملت بلون باکیفیت، از انعطاف پذیری خوب، قابلیت تنفس پذیری بالا و نسوز بودن برخوردار است و می تواند در تهیه یک ماسک استاندارد که درصد انتقال ویروس را به پایین ترین حد خود می رساند، نقش فزاینده ای را دارا بوده باشد.

امروزه کارخانجات تولیدی پارچه ملت بلون، این پارچه را با گرماژهای ۶۰ و ۹۰ گرمی تولید کرده و به دست کارگاه های تولید کننده ماسک می رسانند.

آنچه که مهم بوده، ترکیب لایه ملت بلون با پارچه اسپان باند است که می تواند یک ماسک سه لایه درجه یک و استاندارد را نتیجه داده باشد.

اما افزایش میزان تقاضا از پارچه های ملت بلون، می تواند دغدغه ی خریداران را هم بیشتر کرده باشد.

دست شدن پارچه، افزایش ناگهانی قیمت پارچه ملت بلون به سبب افتادن دست واسطه ها و دلالان بازار پارچه، سبب شده تا شاید خرید پارچه ملت بلون با کیفیتی پایین و حتی قیمتی بالاتر به انجام برسد.

اما بنظر می رسد که اگر خریداران بتوانند از طربق مراکز فروشی خرید پارچه ملت بلون را انجام دهند که خودشان مستقیما با کارخانجات معتبر تولیدی ارتباط داشته و واسطه ها را حذف نموده اند؛ خریدی مطمئن در انتظارشان خواهد بود.

اگر چه متقاضیان خرید پارچه ملت بلون می توانند به صورت حضوری به بازارهای فروش پارچه مراجعه کنند، اما این کار می تواند معایبی را داشته باشد که بزرگترین آن همان حضور واسطه ها و عرضه کنندگان ناشناخته بوده هست.

هم اکنون هوشمندانه ترین شیوه خرید پارچه اسپان باند و ملت بلون، می تواند خرید اینترنتی این پارچه آن هم از مراکز رسمی فروشی باشد که امکان خرید مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه را برای خریداران رقم می زنند.

خرید پارچه ملت بلون اصفهان بصورت اینترنتی

در حال حاضر توسط سایت ایران پود این امکان فراهم شده تا خرید پارچه ملت بلون در اصفهان و دیگر نقاط کشور، به راحتی و با کمترین قیمت ممکن صورت بگیرد.

فروشنده پارچه ملت بلون عمده و ارزان، یعنی مرکز فروش و مشاوره ایران پود، در نظر دارد با حذف واسطه ها و ارائه مشاوره های تخصصی به خریداران، خریدی آسان و کاملا اقتصادی را برای مشتریانش رقم بزند.

خریداران می توانند همین حالا سفارش خرید خود را در کمترین زمان ممکن ثبت کرده و آن را در چند روز کاری هر کجا که هستند تحویل بگیرند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش