به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

مرکز فروش عمده پارچه لی لباس کار با قیمت باورنکردنی

فروش پارچه لی لباس کار بازار پررونقی را به وجود آورده است. جهت ثبت سفارش عمده پارچه لی لباس کار با قیمت باورنکردنی می توانید با مشاورین این مرکز فروش پارچه در ارتباط باشید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه لباس کار و نکات کلیدی آن

در حال حاضر لازم است تا در شرایط کاری تمامی افراد و پرسنل مشغول در ارگان های مختلف از لباس‌ های متحدالشکل استفاده کنند.

استفاده از لباس‌ های متحدالشکل مناسب شرایط و محیط کاری می ‌تواند سبب تمایز پرسنل از یکدیگر،رعایت مسائل بهداشتی و حفظ سلامت کارکنان و همچنین ایجاد نظم و قوانین خاص شود به همین جهت مدیران مشاغل ترجیح می دهند تا از لباس فرم های خاص برای مجموعه های خود استفاده کنند.

علاوه بر موارد ذکر شده استفاده از لباس های یکدست برای همه کارکنان موجب پرستیژ کاری بالا و همچنین بالا بردن اعتبار آن نهاد و مجموعه و به وجود آوردن احساس مسئولیت در کارمندان می شود.

اما نکته مهم در انتخاب لباس کار با توجه به شرایطی مانند اقلیم آب و هوایی، خطرات محیط کار و همچنین حفظ شخصیت کارمندان می باشد.

با توجه به تنوع و تعدد مشاغل مختلف لازم است تا برای هر حرفه از پارچه های مناسب استفاده شود تا کارایی لباس کار افزایش پیدا کند.

کارخانجات نساجی با توجه به همین نکات اقدام به تولید انواع پارچه های لباس کار کرده اند، که همه مشاغل با کمی تحقیق و بررسی می توانند مناسب ترین نمونه را برای مجموعه خود انتخاب کنند.

نکته مهمی که مجموعه ها برای تهیه پارچه لباس کار باید به آن دقت کنند از لحاظ روانشناسی و تعیین رنگ مناسب می باشد که هر مجموعه بنابر شرایط کاری و همچنین توجه به برند و لوگوی شرکت دست به انتخاب بهترین ومناسب ترین رنگ می زند.

پارچه های لباس کار باید در حین ایجاد نظم و آراستگی در کارمندان بسیار راحت و مناسب باشد که افراد درون لباس احساس آرامش داشته باشند.

چه پارچه هایی در تولید لباس کار استفاده می شوند؟

تنوع و تعدد پارچه های لباس کار در حال حاضر با گسترش تکنولوژی و ایجاد گسترش کارخانجات متعدد افزایش پیدا کرده است.

مهم‌ ترین نکته‌ ای که در تولید پارچه های لباس کار باید مد نظر قرار بگیرد این است که این پارچه ها اغلب باید از مواد طبیعی تولید شوند تا کاملا ضد حساسیت بوده و از بدن کارگران و کارمندان در برابر عوامل مختلف محافظت کند.

در اینجا به برخی از معروف ترین پارچه هایی که در تولید لباس کار مورد استفاده قرار می گیرند اشاره می کنیم از جمله:

 • پارچه لباس کار لی: این پارچه جزء محبوب ترین ها در مشاغل برقی و همچنین اداره گاز می باشد زیرا در برابر پارگی و خطرات برق گرفتگی مقاومت بالایی دارد، به دلیل نوع بافت مورب در این پارچه استحکام کششی و سایشی بالایی به وجود می آید.
 • پارچه لباس کار فاستونی: از پارچه‌ های فاستونی برای تولید لباس فرم کارمندان دفتری و ادارات استفاده می‌ شود و در دسته پارچه های شیک قرار می گیرد، برای تولید پارچه های فاستونی از الیاف پشم و پلی استر به نسبت‌ های مختلف استفاده می کنند.
 • پارچه لباس کار پنبه ای: این پارچه معمولاً به شکل کجراه تولید می شود و جزء پارچه هایی است که آب رفت دارد این پارچه معمولاً پارچه‌ های نسوز شناخته می‌ شود و در محیط های سخت و پرخطر جزء مناسب‌ ترین گزینه ‌ها است.
 • پارچه لباس کار پرشیا: در برخی از موارد به آن پارچه مکانیک نیز گفته می‌ شود زیرا این پارچه کاملا ضد چروک است و در شستشو های مداوم تغییر رنگ نمی دهد. این پارچه ها بدن نما نیست و برای تولید لباس فرم کارمندان اداری و همچنین مانتو برای پرسنل خانوم مورد استفاده قرار می گیرد.
 • پارچه لباس کار ترگال کجراه: در روند تولید پارچه های ترگال از درصد های مختلفی استفاده می کنند و هر کدام مناسب مشاغل خاصی می باشد به طور معمول از پارچه‌های ترگال برای تولید لباس کارگران مشغول به کار در سایتهای جوشکاری و گازی پالایشگاه های جنوب به کار می برند.
 • پارچه ترگال کجراه پلی استر: این پارچه وزنی معادل ۲۸۰ گرم دارد و از مقاومت کششی بالایی برخوردار می باشد. جزء پارچه های بشور بپوش محسوب می ‌شود و مناسب‌ ترین گزینه برای دوخت مانتو شلوار اداری خانم ها و همچنین لباس های کارمندان مشغول در آشپزخانه ها و بخش های غذایی می باشد.
 • پارچه ترگال ساده: از این پارچه برای دوخت روپوش مدارس و روپوش لباس پرسنل شرکت ها، رستوران ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک استفاده می کنند این پارچه در تنوع رنگی بالایی است و مقاومت کششی خوبی دارد.

پارچه لی لباس کار چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه لی یک پارچه مقاوم و مستحکم است زیرا در هنگام بافت معمولاً پود را از زیر دو یا چند تار عبور می دهند به همین سبب در دسته پارچه های مقاوم قرار می گیرد.

پارچه لی جز پارچه های زیبا و محبوب در جامعه می باشد که موارد استفاده از آن بسیار زیاد است این پارچه معمولاً با الگوی مورب بافته می شود که این نوع بافت با اسم دونیم شناخته می شود .

در ابتدای تولید پارچه لی از آن برای دوخت لباس های ملوانان استفاده می کردند تا به راحتی در شرایط شغلی سخت ملوانان به تواند دوام بیاورد. 

از پارچه لی برای انواع پوشاک مختلف استفاده می‌ شود و معمولاً این پارچه طول عمر بالایی دارد.

برای رنگرزی پارچه های لی معمولاً چندین بار نخ ها را در دیگرهای رنگ فرو برده و اکسیداسیون بر روی آنها صورت می گیرد و به همین سبب رنگ آنها مقاومت خوبی در برابر شستشو های مداوم دارد.

در حال حاضر از پارچه لی برای تولید انواع لباس کار های مختلف استفاده می کنند زیرا حجم زیادی از الیاف به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها پنبه می باشد و اضافه شدن پنبه به پارچه ویژگی های خاصی می بخشد.

پارچه های لباس کار دارای ویژگی های منحصر به فردی است که این پارچه‌ ها را محبوب کرده است از جمله:

 • دوام بالای پارچه های لی یکی از دلایل اصلی محبوبیت این پارچه می باشد.
 • قابلیت استفاده در صنعت برق برای محافظت از برق گرفتگی و جلوگیری از انتقال ولتاژ برق به بدن است.
 • از برخورد ذرات داغ جوشکاری ها به بدن افراد جلوگیری می کند زیرا دارای بافت مستحکم و ضخیم است.
 • در برابر خورندگی، انواع پارگی ها و خطرات مختلف مقاومت خوبی دارد.
 • علاوه بر مقاومت و استحکام بالا از زیبایی و شیک بودن خاصی برخوردار است.
 • پس از چندین بار استفاده نیز مانند دفعات اولیه کاملاً سفت و محکم می باشد.
 • امکان تولید پارچه لی در چند رنگ محبوب و پرطرفدار مانند آبی، ذغالی و مشکی موجب استفاده از این پارچه به مقدار زیاد است.

بیشترین موارد استفاده و کاربرد پارچه لی برای لباس کار معدن ‌کاران، جوشکاران، افراد مشغول در ادارات برق، پالایشگاه ها و بسیاری از مشاغل دیگر از پارچه لی می‌ توان لباس کار تولید کرد.

همان طور که گفتیم از پارچه های لی برای تولید لباس کار های مختلف استفاده می شود اما این نکته مهم است بدانیم که این پارچه در گرماژهای مختلف تولید می‌ شود و هر گرماژ مناسب برای کارکرد خاصی است.

در اینجا به برخی از پارچه های لی پرکاربرد در تهیه لباس کارهای مختلف را بررسی می کنیم از جمله:

 • پارچه لی مناسب شلوار
 • پارچه لی مناسب پیراهن
 • پارچه لی ۱۰۰% پنبه برای مشاغل پر حرارت
 • پارچه لی پالایشگاهی و نسوز
 • پارچه لی مخصوص لباس کار

از کجا پارچه لی برای لباس کار با کیفیت خوب بخرم؟

معمولاً از لباس کار برای پوشش بدن، دست و پا در مقابل خطرات احتمالی استفاده می‌ کنند به کار بردن پارچه لی در تولید لباس کار اهمیت ویژه‌ای دارد.

زیرا این پارچه از الیاف پنبه تولید شده و در برابر حرارت و جرقه مقاومت بالایی دارند.

برای تمامی تولید کنندگان لباس کار اهمیت دارد که از کجا پارچه لی برای لباس کار با کیفیت خوب بخرند.

برای کمک به این افراد و پاسخ دادن به سوالات آنها باید بگوییم که بهترین مراکز برای تهیه پارچه لی برای لباس کار و اطمینان از کیفیت خوب آن مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه هستند.

هر چه تعداد واسطه ها در این معاملات کمتر باشد از افزایش قیمت های بی دلیل جلوگیری شده و پارچه لی با کیفیت بالاتر و مناسب‌ تر به دست مصرف کننده می رسد.

یک نکته مهم در هنگام انتخاب پارچه لی لباس کار این است که خریداران باید دقت کنند این پارچه ها به هیچ عنوان مواد ندارند و در صورتی که یک تکه از آن را بسوزانید کاملاً به شکل خاکستر پودر شده تبدیل می‌ شود. 

مهمترین مراکزی که می توان با حذف واسطه‌ ها اقدام به خرید پارچه برای لباس کار کرد کارخانجات تولید کننده می باشند که با مراجعه مستقیم به این مراکز می توانید پارچه ها را در تنوع بالا و قیمت های مناسب تر تهیه کنید.

اما ممکن است برای همه افراد دسترسی به کارخانجات تولیدی امکان پذیر نباشد که به این افراد توصیه می‌ کنیم تا از طریق سایت های آنلاین معتبر اقدام به خرید این پارچه ‌ها نمایند.

همچنین در بازارهای بزرگ فروش پارچه در شهرهای مختلف مراکز عمده فروشی و بنکداری ها وجود دارند که با دسترسی به این مراکز نیز امکان خرید پارچه ها برای لباس کار با کیفیت خوب وجود دارد.

عوامل موثر بر قیمت پارچه لباس کار کدام اند؟

در حال حاضر پارچه لباس کار اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا با تعدد مشاغل و اهمیت دادن افراد به سلامتی، زیبایی و پرستیژ کاری لازم است تا از پارچه های خاص استفاده شود.

با توجه به افزایش استفاده از لباس کار در شرایط شغلی مختلف مراکز تولیدی نیز به سمت و سوی تولید لباس کار های متنوع روی آورده اند.

برای این افراد نیز اهمیت دارد که پارچه های لباس کار را با قیمت مناسب تهیه کنند تا بتوانند محصول تولید شده را با قیمت مناسب تری به بازار عرضه کنند.

 زیرا تمامی تولیدکنندگان می دانند که عرضه با قیمت کمتر موجب جذب مشتری بیشتر و سود بهتر می‌ شود.

عوامل موثر وجود دارد که بر قیمت پارچه لباس کار تاثیرگذار می باشند که با بررسی دقیق این عوامل به راحتی می توان قیمت پارچه های مختلف را به دست آورد.

برخی از عوامل مهم و موثر بر قیمت پارچه لباس کار عبارتند از:

 • تراکم بافت پارچه جز عواملی است که بر کیفیت نهایی پارچه ها تاثیر بسیار زیادی دارند و هر چه این پارچه ها از تراکم بالاتری برخوردار باشند در نتیجه از استحکام و مقاومت کششی بیشتری به همراه دارد، پارچه هایی که تراکم بافت آنها خوب است کمتر دچار چروک پذیری می شوند .
 • برای تولید پارچه ها از نخ های تابدار استفاده می ‌شود که هرچه تاب نخ بیشتر باشد در نتیجه پارچه تولید شده ضخیم تر است و امکان چروک شدن آن در حین استفاده کمتر می باشد به همین جهت هرچه نخ های باتاب بیشتر استفاده شود در نتیجه پارچه ای با زیر دست محکم تر تولید می گردد.
 • نکته مهم دیگر جنس پارچه ها می باشد که ارتباط مستقیم به نوع الیاف به کار برده شده در روند تولید از هر چه از الیاف طبیعی بیشتری استفاده شود در نتیجه قیمت آن بالاتر می رود و استفاده از الیاف مصنوعی مشخصات خاصی را در پارچه به وجود می‌ آورد که این مدل نیز کاربردهای ویژه خود را دارد.
 • نکته مهم مقاومت در برابر رطوبت و حرارت و راحت بودن پارچه در بدن برای انتخاب پارچه های لباس کار اهمیت دارد که ایجاد این خصوصیات موجب افزایش قیمت پارچه های لباس کار می شود.
 • پارچه ها در ضخامت و گرماژهای مختلفی تولید می شوند که هرچه گرماژ پارچه بیشتر باشد در نتیجه الیاف بیشتری برای تولید آن مورد استفاده قرار گرفته است.

با توجه به تنوع مشاغل تنوع پارچه ها نیز بسیار زیاد است و مهم ترین گزینه در هنگام خرید و قیمت گذاری پارچه های لباس کار نوع پارچه و مطابقت آن با شرایط کاری می باشد.

فروش پارچه لی لباس کار با قیمت مناسب

پارچه لی لباس کار یکی از مواردی که در مشاغل مختلف و به خصوص مشاغلی که در محیط های گرم کار می کنند مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.

به کار بردن این پارچه در مشاغل خاص موجب جلوگیری از احتمال وقوع خطرات مختلف شده و به راحتی از بدن افراد در برابر حوادث گوناگون محافظت می نماید.

فروش پارچه لی لباس کار با قیمت مناسب موجب رونق بازار فروش پارچه گردیده است.

این مرکز فروش با عرضه پارچه لباس کار در بالاترین سطح کیفیتی با قیمت ارزانتر موجب جذب مشتریان بیشتر می باشد.

مرکز فروش تلاش می کند تا با ایجاد ارتباط گسترده با کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم و بدون واسطه محصول مورد نظر خود را تهیه کند.

 این نوع تهیه پارچه سبب می‌ شود تا با حذف واسطه ها امکان عرضه پارچه های با کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب به وجود بیاید.

فروش پارچه لی لباس کار در این مرکز به راحتی انجام می ‌گیرد زیرا امکان فروش به صورت آنلاین را نیز به وجود آورده است.

فروش پارچه لی لباس کار به صورت آنلاین و اینترنتی سبب شده تا افراد از اقصی نقاط کشور بتوانند محصول مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنند.

در صورتی که قصد خرید پارچه لی لباس کار را دارید همین حالا با کارشناسان بخش فروش این مرکز تماس گرفته تا پس از دریافت اطلاعات کامل در مورد نحوه انتخاب وزن، گرماژ و همچنین رنگ بندی این پارچه ها سفارش خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش