به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

نمایندگی فروش پارچه ترگال مهنام

نمایندگی فروش پارچه ترگال مهنام
آیا می دانید که هم اکنون انواع بهترین پارچه ترگال تولیدی شرکت نساجیترگال مهنام، با قیمت واقعی توسط نمایندگی های فروش مستقیم به مشتریان عرضه می گردد؟ شایان ذکر است که شرکت صنایع منسوجات ترگال مهنام، از جمله شرکت های نساجی معتبر در حوزه تولید انواع پارچه های پلی استر و پلی استر ویسکوز، پارچه کجراه، پارچه ترگال فرم مدارس، بیمارستان ها و … بوده که توانسته با تکنولوژی روز دنیا، منسوجات خود را تکمیل و روانه بازاهای فروش نموده باشد. در این میان پارچه ترگال مهنام، دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی بوده که می تواند کیفیتی اثبات شده در تولیدات انواع لباس فرم مدارس، لباس و مانتو اداری و حتی بیمارستانی داشته باشد.
پارچه ترگال مهنام
پارچه ترگال مهنام
  تنها مسئله باقی مانده، قیمت پارچه ترگال مهنام است که گاها وجود واسطه ها، سبب افزایش قیمت ناگهانی این پارچه در بازارهای فروش گردیده است.  

نمایندگی پارچه ترگال مهنام

در حال حاضر تمامی خریداران پارچه نساجیترگال مهنام می توانند به شکل آنلاین سفارشات خرید خود را ثبت کرده و ضمن دریافت کالیته رنگبندی منسوجات و انجام مشاوره های قبل از خرید، خریدی مطمئن را تجربه نمایند. راه های ارتباط با ما ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ مشاوره رایگان ارسال کالیته به سراسر ایران
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش