به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

پارچه ترگال رنگ ری اکتیو : فرم مدارس و لباس کار

پارچه ترگال رنگ ری اکتیو : فرم مدارس و لباس کار

پارچه ترگال رنگ ری اکتیو به پارچه ای گفته می شود که با رنگ ثابت ری اکتیو و رنگرزی ترموزول انجام شده باشد ،پارچه ترگال رنگ ری اکتیو از ترگال رنگ مستقیم ۲۰ درصد گران تر است.

آنچه در این مقاله می خوانید: 

  • همه چیز درباره نحوه تولید پارچه های ترگال
  • تفاوت پارچه ترگال رنگ مستقیم و ری اکتیو
  • نکات مهم در خرید پارچه ترگال رنگ ری اکتیو و مصارف آن
  • فروش مستقیم پارچه ترگال با قیمت کارخانه

پارچه ترگال رنگ ری اکتیو را با خرید بدون واسطه می توانید با قیمت های مناسب تر تهیه کنید. بدین منظور جهت ثبت سفارش پارچه ترگال اصل با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

با توجه به تنوع بالای پارچه موجود در بازار، بسیاری از مجموعه ها به آسانی می توانند برای کارکنان خود لباس ‌های متحدالشکل با کیفیت بالا تهیه کنند.

پارچه ترگال گلد بافت یکی از مهم ترین پارچه هایی است که در بازار و همچنین مراکز تولید البسه لباس کار محبوب می باشد؛ زیرا پارچه ترگال رنگ ری اکتیو جزء پراستفاده ترین منسوجات به عنوان پارچه لباس کار و پارچه لباس بیمارستانی به کار می رود.

برای اینکه به طور کامل با پارچه ترگال مرغوب و موارد استفاده و کاربردهای آن آشنا شوید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

همه چیز درباره نحوه تولید پارچه های ترگال

پارچه ترگال رنگ ری اکتیو

پارچه ‌های ترگال به صورت بافت مربعی و مسطح تولید می ‌شوند که به دلیل تراکم بافت بالا در گروه پارچه های مستحکم و مقاوم قرار می گیرند.

با توجه به شکل بافت به صورت مسطح و یا کجرا، این پارچه در دو دسته ترگال ساده و ترگال کجراه طبقه بندی می گردد.

عمده الیافی که در روند تولید پارچه ترگال کاربرد دارند الیاف پلی استر، الیاف نخ ویسکوز و همچنین الیاف فیلامنت هستند که بسته به درصد استفاده از این الیاف پارچه های ترگال در گرماژهای مختلفی تولید می شوند.

با توجه به تنوع بالای پارچه های ترگال بر حسب میزان الیاف مورد استفاده در آن هر کدام از الیاف که قالب مواد اولیه را تشکیل دهند، معمولاً پارچه ترگال را با آن نام گذاری می کنند.

در بین این تنوع بالا پارچه ترگال مرغوب معمولاً میزان درصد پنبه بیشتری دارد، هر چه میزان استفاده از الیاف پنبه بیشتر باشد در نتیجه پارچه در برابر حرارت مقاوم تر هست.

در صورتی که حجم بیشتری از الیاف فیلامنت باشد، به آن پارچه ترگال و کجراه فیلامنتی گفته می ‌شود و در صورت استفاده از الیاف پنبه به میزان بیشتر، پارچه ترگال پنبه ای می ‌نامند.

پس از گذراندن مراحل ریسندگی و تولید الیاف مناسب و در هم تنیده شدن الیاف تار و پود در یکدیگر و تمام شدن مرحله بافندگی، پارچه های ترگال به صورت خام و بدون رنگ آماده هستند.

در چنین شرایطی پارچه ها را به بخش های رنگرزی انتقال می دهند، تا این پارچه در تنوع رنگ بندی بالا تولید و آماده ارائه به بازار گردد.

در سالن های رنگرزی شیوه های مختلفی برای رنگرزی این پارچه ها وجود دارد که هر کدام منجر به نتایج خاصی می گردد.

به طور کلی می‌ توان گفت که پارچه ترگال به دو صورت رنگ مستقیم و پارچه ترگال ری اکتیو مورد رنگ آمیزی قرار می گیرد که در ادامه بیشتر با این دو شیوه رنگ آمیزی آشنا خواهید شد.

تفاوت پارچه ترگال رنگ مستقیم و ری اکتیو

پارچه ترگال رنگ ری اکتیو

پارچه های ترگال را پس از آماده سازی به سالن های رنگرزی انتقال می دهند، در سالن های رنگرزی، دو شیوه برای رنگ کردن این پارچه ها وجود دارد.

پارچه ترگال رنگ مستقیم با استفاده از دستگاه جت و ژیگر مورد رنگرزی قرار می گیرند که پارچه های رنگرزی شده با دستگاه ژیگر در برابر نور آفتاب مقاومت بالایی ندارند؛ اما پارچه ‌های رنگرزی شده با دستگاه جت در برابر آفتاب نیز از مقاومت خوبی برخوردار است.

شیوه رنگرزی ری اکتیو از شیوه های نوین می باشد که در حال حاضر در بسیاری از کارخانجات به آن توجه می شود؛ زیرا با این مدل از رنگ کردن، پارچه کیفیت و ثبات رنگ بسیار بالاتری پیدا می کند.

در واقع باید گفت که مهمترین تفاوتی که میان پارچه ترگال رنگ مستقیم و پارچه ترگال ری اکتیو وجود دارد ثبات رنگی است.

پارچه های ری اکتیو در برابر شستشوهای مکرر و حتی در معرض دستگاه اتوکلاو و یا مواد سفید کننده هم کیفیت رنگ خود را حفظ کرده و به هیچ عنوان رنگ آنها از بین نمی رود.

اما پارچه های رنگ مستقیم ثبات رنگی بالایی ندارند و در شستشوهای مکرر، رنگ خود را از دست داده و کمرنگ می شوند.

همچنین پارچه های ری اکتیو در مرحله رنگرزی کاستی بیشتری دارند و اجرت رنگ آمیزی آنها نیز بالاتر است به همین جهت به نسبت پارچه های رنگ مستقیم قیمت آنها در بازارهای عرضه و فروش بیشتر می باشد.

نکات مهم در خرید پارچه ترگال رنگ ری اکتیو و مصارف آن

پارچه ترگال رنگ ری اکتیو جزء پارچه های مرغوب و باکیفیت قرار دارد که از موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی برخوردار می گردد، به همین جهت لازم است تا در هنگام خرید آن برخی از نکات مهم مورد توجه خریداران عمده قرار بگیرد.

مهمترین نکته ‌ای که باید خریدار مدنظر قرار دهد، مشخص کردن نوع کاربرد پارچه ترگال برای انتخاب گرماژ و رنگ مناسب می باشد.

البته انتخاب درست و اصولی مراکز عرضه و فروش و شناخت برندهای مطرح تولید کننده پارچه نیز کمک زیادی می کند تا خریدار محصول باکیفیت را در بازارهای شلوغ حال ‌حاضر تهیه نماید.

برخی از مهم ترین برندهای تولید کننده پارچه ترگال شامل پارچه های ترگال فدک، تک، مهنام، گل پود، بروجرد، زرین پود، گلد بافت و کاماش می شود.

برای آشنایی بیشتر خریداران در این بخش به معرفی مصارف پارچه ترگال رنگ ری اکتیو می پردازیم:

  • برای تهیه لباس کار صنایع مختلف
  • تولید لباس های مورد استفاده در بخش‌ های مختلف بیمارستانی
  • برای تولید لباس های نظامی

فروش مستقیم پارچه ترگال با قیمت کارخانه

اغلب مراکز تولیدی که به دنبال تهیه پارچه لباس کار مناسب هستند ترجیح می دهند تا از پارچه ترگال استفاده کنند و قیمت این پارچه ها جزء موارد مهم در خرید این محصول می باشد.

فروش مستقیم پارچه ترگال با قیمت کارخانه، سبب می شود تا اغلب خریداران عمده ترجیح بدهند که پارچه را از این مراکز تهیه کنند.

در حال حاضر این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین مراکزی است که با داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات برند و مطرح تولید کننده پارچه ترگال ری اکتیو، این محصول را بدون حضور واسطه ها ارائه می دهد.

حذف کامل واسطه ها سبب شده تا این پارچه ها با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده نهایی برسد و این نکته، تاثیر زیادی در صرفه‌ جویی هزینه‌ های نهایی خریداران عمده دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش