به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

پخش عمده انواع پارچه بیمارستانی ارزان

پخش عمده انواع پارچه بیمارستانی رنگی سفارش شده از سوی مشتریان و تولید کنندگان منسوجات بیمارستانی با کمترین قیمت موجود در بازار توسط نمایندگی های اصلی فروش انجام می گیرد. پارچه بیمارستانی از پرکاربردترین و پرمخاطب ترین پارچه های تولیدی نساجی های گوناگونی چون مهنام، تک، فدک، کیمیا بافت، کاماش بافت و … بوده که مورد نیاز تمامی تولید کنندگان منسوجات بیمارستانی برای مراکز دولتی و خصوصی بیمارستانی می باشد. این پارچه در تنوع رنگی فراوانی به سفارش مشتریان، تهیه و تکمیل می گردد که از جمله پرفروش ترین رنگ های پارچه بیمارستانی می توان به آبی، سفید، سبز، لیمویی، قرمز و صورتی اشاره کرد.

پارچه بیمارستانی ارزان

این پارچه ها در انواع بدون طرح و طرح دار چهارخانه روانه بازار شده و مصارف عمده ای چون لباس بیماران، لباس پرستاران و پزشکان و دوخت انواع ملحفه و رو تختی بیمارستانی داشته اند.  

عمده فروشی پارچه بیمارستانی ارزان

انواع پارچه بیمارستانی تترون؛ ترگال، فلامنت و اسپان باند یا سوزنی؛ با نرخ قیمت دست اول کارخانجات معتبر تولیدی، هم اکنون آماده ثبت سفارشات خرید عمده از طریق نمایندگی های مستقیم پارچه بیمارستانی می باشند. سفارشات خرید خود را ضمن دریافت نمونه های عدلی و کالیته رنگبندی پارچه ها، به شکل آنلاین ثبت کنید. راه تماس با ما۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰محمدنژاد ارسال کالیته به سراسر ایران
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش