به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

پارچه کجراه سفید روپوش پزشکی یگانه

پارچه کجراه سفید یگانه روپوش پزشکی را می توانید از مرکز فروش آن با بالاترین میزان کیفیت و قیمت فوق العاده خریداری کرده و در جهت دوخت بهترین روپوش های پزشکی استفاده نمایید. دریافت مشاوره از ایران پود

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

پارچه های ترگال یگانه و پارچه کجراه یگانه یکی از مهم ترین پارچه های تولیدی در بازار ایران به شمار می آیند و از آن ها در تولید پوشاک گوناگونی استفاده می شود.

از آن جایی که قیمت این پارچه ها بسیار مناسب می باشند، طرفدارن زیادی دارند و تولید آن ها زیاد است.

پارچه کجراه سفید

کارخانه تولید پارچه ترگال و کجراه یگانه

کارخانه های گوناگونی در زمینه ی تولید پارچه ترگال و کجراه فعالیت دارند و این پارچه ها را در حجم های بالا مورد تولید قرار می دهند.

اصفهان یکی از شهرهایی است که کارخانه های تولید پارچه ی زیادی در آن قرار گرفته است و به عنوان قلب تولید پارچه شهرت دارد.

هر کارخانه ای بر اساس نوع نیاز مشتریان و همچنین ماشین آلاتی که دارد نوعی از پارچه را انتخاب می کند و آن را مورد تولید قرار می دهد.

برخی از کارخانه ها هم با توجه به ظرفیت بالای تولیداتی که دارند و همچنین دارا بودن جا و مکان مناسب، این توانایی را دارند که چندین مدل پارچه را تولید و به بازار عرضه نمایند.

https://miladarshadi.com/product/tergal-kejrah-tak-fabric/

پارچه های ترگال و کجراه ضخیم یگانه سفید و رنگی را می توان از پرفروش ترین پارچه های بازار دانست که در موارد گوناگونی از آن ها استفاده می شود و همین موضوع سبب می گردد تا متقاضیان این پارچه ها زیاد باشد و تقاضای این پارچه روز به روز بیشتر شود.

برخی از کارخانه هایی که پارچه های ترگال پنبه و فاستونی کجراه یگانه را مورد تولید قرار می دهند در برخی شرایط به دلیل رعایت کیفیت و بالا بردن سطح آن و استفاده از مواد اولیه ی مرغوب توانسته اند خودشان را به عنوان یک برند در میان سایر کارخانه ها و در بین تولیدی ها معرفی نمایند.

هر کارخانه ای این توانایی را ندارد که خودش را تحت عنوان یک برند در بازار به افراد خریدار بشناساند و حتی شاید کارخانه هایی هم باشند که از نظر کیفیت با کارخانه های برند برابری می کنند اما توانایی رقابت با آن ها را ندارند و نمی توانند خودشان را بالاتر از آن ها بیاورند.

برای پیدا کردن کارخانه های تولید ترگال مونا تکس و کجراه لی سفید یگانه لازم است کمی تحقیقات انجام دهید و همچنین از تجربه های تولیدی ها و خریداران این پارچه ها استفاده نمایید تا متوجه شوید کدام نساجی از شرایط بهتری از نظر کیفیت و همچنین قیمت برخوردار هستند.

پارچه کجراه سفید

مشخصات یک پارچه کجراه خوب چیست؟

پارچه ی کجراه یگانه یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین پارچه ها در بازار ایران می باشد که از آن ها استفاده های فراوانی در زمینه های گوناگون می شود.

نام این پارچه را همان طور که دقت فرمایید متوجه می شوید که از نوع بافت آن سرچشمه گرفته و به شهرت رسیده است.

شهرت این نوع پارچه بیشتر در این زمینه وجود دارد که به محض این که نامش آورده می شود در ذهن تمامی افراد، لباس های کار تداعی می شود.

این قضیه به گونه ای می باشد که حتی برخی این پارچه را با نام پارچه لباس کاری می شناسند.

اما جالب است بدانید که عمده ی مصرف این پارچه ها فقط محدود به لباس های کار نمی باشد و از هریک از انواع پارچه های کجراه با توجه به میزان کیفیت و الیاف به کار برده شده در آن، در تولید مورد خاصی استفاده می کنند.

پارچه های کتان کجراه و فاستونی کجراه ضخیم را می توان با گرماژی در حدود ۲۸۰ تا ۲۹۰ گرم دانست و به همین دلیل می باشد که پارچه های کجراه ضخیم تر هستند و زیر دست قوی تری دارند.

https://miladarshadi.com/product/purchase-and-price-of-isfahan-tergal-tek-fabric/

این زیر دست قوی را در واقع نسبت به ترگال های ساده در نظر می گیرند و از آن محکم تر و قوی تر می باشند.

یک پارچه ی کجراه خوب و باکیفیت و مرغوب لازم است تا ویژگی های زیر را دارا باشد که عبارت هستند از:

  1. رنگ این پارچه ها باید از ثبات کافی برخوردار باشند.
  2. پارچه های کجراه می بایست از تراکم لازم بهره برده باشند.
  3. تل نشدن و یا به عبارتی گلوله نشدن پارچه می تواند یکی از مشخصات پارچه های مرغوب باشد.
  4. دارا بودن ثبات سایشی برای پارچه های کجراه یک مزیت محسوب می شود که بر اساس آن تشخیص می دهند که آن پارچه مرغوب می باشد.
  5. استقامت بالا در پارچه سبب می شود تا آن پارچه در نظر دیگران مرغوب و باکیفیت به نظر برسد.

برخورداری از ثبات رنگ در پارچه های کجراه و مرغوب به این دلیل است که این پارچه باید در برابر شست و شوهای مکرر و ضد عفونی کردن های زیاد مقاوم باشد.

کارهایی که جنب و جوش زیادی دارد به لباس هایی نیاز دارند که فرد در آن راحت بتواند تمامی امور خود را انجام دهد و از استقامت خوبی برخوردار باشد که این ویژگی را پارچه های کجراه مرغوب برخوردار هستند.

مهم ترین ویژگی این پارچه که در کنار سایر ویژگی ها سبب شده است فروش بالایی را تجربه نماید این است که از قیمت بسیار خوب و مناسبی برخوردار هستند و افراد می توانند این پارچه های را با قیمت های باورنکردنی خریداری نمایند.

بنابراین همان طور که متوجه شدید پارچه های کجراه پلی استر ویسکوز فلامنت از نظر اقتصادی کاملا ارزان و مقرون به صرفه می باشند و در صورتی که افراد و تولیدی ها بتوانند منبع تولید اصلی را پیدا کنند و خریدهای خود را از آن جا انجام دهند در نهایت خواهند توانست سود خوبی را نصیب خود کنند.پارچه کجراه سفید یگانه چهار فصل است و پاسخ این سوال است که پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟

پارچه کجراه سفید

مهم ترین موارد مصرف پارچه کجراه کدام است؟

همان طور که مستحضر هستید از پارچه ترگال کجراه در تولید موارد مختلفی استفاده می نمایند که می توان آن ها را به این صورت نیز بیان کرد:

شاید بتوان مهم ترین استفاده از این پارچه ها را در تولید لباس های کار نام برد که به دلیل دارا بودن ویژگی ها و مشخصاتی که نظر هر صاحب کار و کارمندی را به خودش جلب می نماید، دانست.

به دلیل دوام بالا و ضخامت بیشتری که کجراه نسبت به ترگال دارد از آن در تولید لباس فرم های مقاطع راهنمایی و دبیرستان و همچنین تولید شلوارهای پسرانه استفاده می نمایند.

لباس های پرسنلی و فرم های کارکنان از انواع مدل های پارچه های کجراه تهیه می شود و سه مدل کجراه وجود دارد که از هرکدام برای تولید پوشاک خاص مخصوص به شغل معین بهره می برند.

برای لباس فرم های شهرداری و پرسنل کارخانه ها از کجراه های فلامنت و ویسکوز استفاده می نمایند و همچنین برای مشاغلی مانند آتش نشانی که باید در برابر حرارت و گرما محافظت شوند نیز از پارچه های مخصوص به آن استفاده می کنند.

روپوش های پزشکی و پرستاری را می توان یکی دیگر از انواع مصرف پارچه های ترگال و کجراه دانست که چیزی که در این مورد معمول می باشد این است که از رنگ سفید این پارچه بیشتر برای تولید این موارد استفاده می شود و در اصل پارچه کجراه سفید گل پود کاربرد بیشتری در بیمارستان ها دارد.

مانتو شلوارهای اداری نیز از جمله پوشاکی هستند که پارچه های کجراه برایشان ایده آل به حساب می آید و تولیدکنندگان این دسته از پوشاک از انواع رنگ های این پارچه برای تولید مانتو و شلوار بسیار زیاد استقبال می نمایند.

دوام بسیار بالا و خوبی که این پارچه های کجراه فدک دارند موجب شده است تا مشتریان و مصرف کندگان پوشاک آماده شده از این پارچه از رضایت بالایی برخوردار باشند.

مهم ترین مورد این است که مانتو شلوارهای دوخته شده از این پارچه های کجراه بسیار خوش فرم و رسمی می باشد و همین مورد موجب شده است تا استفاده از این پارچه در دوخت این نوع پوشاک زیاد باشد.

از کجراه های تک در حالات بیمارستانی استفاده های بسیاری می شود مانند دوخت انواع روتختی های بیمارستانی و حتی هتلی، روپوش هایی که در اتاق های عمل استفاده می شوند و منسوجاتی که جهت جراحی بسیار مورد نیاز هستند.

حتی می توان اعلام کرد که این منسوجات فروش بالا و خوبی را دارند و استقبال خوب وگرمی از آن ها در تولید این موارد شده است.

شایان ذکر است که بیان کنیم که حتی برای دوخت شلوار کردی هم از پارچه های کجراه استفاده می کنند و این پارچه های کجراه آیدین از جنس فلامنت و فلامنت ویسکوز می باشد.

همان طور که در جریان قرار گرفتید پارچه های کجراه زرین پود موارد مصرف گوناگونی دارند و از آن ها در تولید موارد مختلفی بهره برده می شود و به دلیل قیمت خوبی که دارند برای تولیدکنندگان بسیار به صرفه است و در عین حال رضایت مشتریان هم برقرار می باشد.

پارچه کجراه سفید

پارچه کجراه سفید روپوش بیمارستانی و مشخصات آن

همان طور که پیشتر در همین مقاله اعلام نمودیم برای آماده سازی و دوخت منسوجات بیمارستانی و از همه مهم تر روپوش های پزشکی و پرستاری، از پارچه کجراه سفید استفاده می کنند.

جالب است بدانید اصلی ترین و مهم ترین هدفی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی جهت پوشیدن روپوش های پزشکی وجود دارد این است که افراد حفاظی بدنی دارا باشند تا آن ها را در مقابل خطرات احتمالی حفاظت کند.

در مرحله ی بعد از این حفاظت، منظور دسته بندی این گروه ها می باشد که بر این اساس بتوان افراد را با سمت های گوناگونی که در مراکز درمانی دارند نیز مورد شناسایی قرار داد.

روپوش های پزشکی معمولا به صورت یک تکه یا دو تکه  و از جنس هایی مانند پلی استر و یا پنبه می باشند.

از لحاظ جنس اگر بخواهیم بررسی نماییم روپوش باید مقاومت خوبی داشته باشد و در عین حال کاملا راحت باشد.

همچنین این روپوش ها نباید مانع از حرکت سریع افراد شوند زیرا پرستاران و پزشکان لازم است که گاهی حرکت های سریع داشته باشند و یا حتی گاهی لازم است شروع به دویدن نمایند.

پارچه ی این روپوش ها نیز باید در برابر شست و شوهای روزانه کاملا مقاوم باشد و به راحتی بتوان آن ها را اتو نمود.

کادرهای درمانی که را همان طور که می دانید باید هر لحظه آماده باشند تا یک عکس العمل سریع از خودشان نشان دهند بنابراین دارا بودن یک لباس تنگ یا گشاد در واقع چیزی جز دست و پاگیر بودن نیست.

بنابراین بر اساس همین مواردی که نام برده شد، تمامی مراکز درمانی مدام در حال پیدا کردن بهترین جنس پارچه برای دوخت و آماده سازی بهترین روپوش برای کادرهای درمانی هستند تا بتوانند در همه حال بهترین خدمات را به بیماران ارائه بدهند.

پارچه کجراه سفید

قیمت پارچه کجراه بیمارستانی آبژاول

پارچه های بیمارستانی را معمولا به صورت آب ژاولی تهیه می کنند تا در اثر شست و شوهای مکرر و همچنین ضد عفونی های بیش از حد تغییر رنگ دهد و نوع بافت پارچه دچار آسیب نشود.

پارچه های کجراهی هم که در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می دهند این ویژگی را برخوردار می باشند تا میزان کیفیت آن ها بالا باشد.

برای پیدا کردن قیمت این نوع پارچه ها لازم است ابتدا با مشخصات و ویژگی های آن ها آشنا شوید و اطلاعات مناسبی را در زمینه ی این پارچه ها به دست آورید.

راه های گوناگونی وجود دارد تا از آن طریق بتوانید قیمت این پارچه ها را به دست آورید و یکی از این راه ها را می توان استعلام قیمت ها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین دانست.

در این روش افراد به هر کارخانه ای که تمایل خرید دارند، درخواست لیست قیمت می دهند و این لیست قیمت همراه با ویژگی ها و مشخصات پارچه ها ارسال می شود.

مهم ترین ویژگی دریافت قیمت از این روش این است که قیمت ها کاملا به روز می باشند و افراد در کمترین زمان ممکن و بدون کوچکترین هزینه ای می توانند از کارخانه های متفاوت این لیست را تهیه کنند و مورد مقایسه با یکدیگر قرار بدهند.

راه های دیگر نیز شامل حضور در خود کارخانه و همچنین نمایندگی های این نساجی ها می باشد و از این طرق هم می توان اطلاعات مورد نیاز را کسب نمود.

پارچه کجراه سفید

فروش بهترین پارچه بیمارستانی کجراه

کارخانه های زیادی در حال حاضر با توجه به شرایطی که در جامعه حاکم می باشد بهترین پارچه های بیمارستانی خود را که شامل کجراه هم است را جهت فروش ویژه مورد معرفی قرار می دهند و آن را با شرایط خاصی و همچنین قیمت بسیار مناسبی در معرض فروش قرار می دهند.

بهترین پارچه های بیمارستانی کجراه را می توانید از طریق کارخانه ها و نساجی های معتبر و برند خریداری نمایید تا از جنس و کیفیت آن ها اطمینان کامل داشته باشید.

قیمت کجراه سفید یگانه

خرید پارچه کجراه سفید یگانه

کجراه سفید اسکراب پزشکی

کجراه سفید لباس رزمی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش