به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

خرید پارچه لباس کار عمده | ارزانترین قیمت + کیفیت عالی

لیست قیمت پارچه لباس کار ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

 

خرید پارچه لباس کار عمده برای مراکز تولیدی با‌ کیفیت ‌عالی اهمیت زیادی پیدا می‌ کند. البته در کنار کیفیت به دست آوردن ارزان ترین قیمت نیز جزء اولویت های آنها است. خرید مستقیم پارچه از کارخانه اصفهان موجب می ‌شود تا بهترین پارچه لباس کار را تهیه کنید.
کارخانه تولید پارچه لباس کار از الیاف متفاوتی برای تولید پارچه های مختلف استفاده می ‌کند. به همین سبب تنوع بالای پارچه های لباس کار در بازار وجود دارد که سبب می شود تا برای هر حرفه و شغلی بتوان از پارچه مناسب استفاده نمود.
خرید مستقیم پارچه از کارخانه اصفهان تأثیر زیادی در کاهش قیمت ها می گذارد، به همین سبب در صورتی که تمایل به تهیه بهترین ‌پارچه لباس کار دارید خرید مستقیم را در اولویت روش های انتخابی خود قرار بدهید.
در واقع خرید پارچه لباس کار عمده موجب می شود تا تمامی تولید کنندگان لباس کار با پرداخت هزینه مقرون به صرفه مواد اولیه مورد نیاز برای کارگاه های خود را تهیه کنند.

 

پرطرفدارترین الیاف مورد استفاده در کارخانه تولید پارچه لباس کار

در سال های اخیر در تمامی حوزه های صنعتی رشد و تحول زیادی اتفاق افتاده است، در صنعت نساجی نیز پیشرفت های چشمگیر را مشاهده کرده اید که منجر به تولید پارچه های متنوع می‌ گردد.
در حال حاضر پارچه های زیادی در بازار وجود دارد که در صورت استفاده از الگوهای استاندارد و طراحی های خاص امکان استفاده از این پارچه ها در شرایط مختلف فراهم آمده و تمامی کارگران در هر حرفه و شغلی می توانند از لباس هایی با کیفیت استفاده نمایند.

 


معمولاً کارخانه تولید پارچه لباس کار برای پاسخگویی به نیاز عمده بازار سعی می ‌کند از الیاف متفاوتی در روند تولیدات خود به کار ببرد. چرا که تنوع در الیاف موجب تنوع در پارچه و ویژگی ‌های آنها می گردد.
بررسی الیاف پر استفاده که در کارخانجات نساجی برای تولید پارچه های لباس کار مورد استفاده قرار می گیرند به شرح ذیل است:

الیاف نخ پنبه

الیاف نخ پنبه جزء مرغوب ترین نوع الیافی است که در کارخانجات نساجی کاربرد دارد و به دلیل استقبال بالا از این الیاف در تمامی جهان از آن به عنوان طلای سفید نام می ‌برند. چرا که در تجارت نقش تأثیرگذاری دارد. الیاف پنبه بسیار راحت و بادوام بوده و برای محیط زیست هم ضرر ندارد.

الیاف نخ کتان

الیاف کتان از لحاظ ساختار شیمیایی شباهت بسیار زیادی به الیاف سلولزی پنبه دارد و با توجه به همین شباهت بسیار زیادی از لحاظ ساختمان مولکولی گاهی اوقات ممکن است که این دو الیاف به جای یکدیگر هم مورد استفاده قرار بگیرند. اما بهتر است بدانید که کتان جنسی بسیار خنک داشته و برای تابستان مناسب است، این پارچه از منافذ زیادی تشکیل می‌ شود، به همین سبب جریان هوا به راحتی در آن ورود و خروج می کند.

الیاف نخ پلی استر

پلی استرها در ساختار الیاف مصنوعی قرار می ‌گیرند که در سال های اخیر حجم استفاده از این الیاف به دلیل افزایش کیفیت آن زیاد شده است. جنس نخ پلی استر چروک نمی شود و قابلیت شستشوی آسان به همراه خشک شدن سریع موجب شده تا در پارچه های مختلف به صورت ترکیبی استفاده گردد. این الیاف بسیار بادوام بوده و شکل آنها تغییر پیدا نمی کند و نیازی به مراقبت زیاد ندارند.مانند پارچه کجراه ،برای اشنایی با پارچه کجراه اینجا کلیک کنید

 

الیاف نخ نایلون

الیاف نخ نایلون در ابتدا به عنوان تولید جوراب زنانه در صنعت نساجی مورد استفاده قرار گرفته اند زیرا نخ ابریشم بسیار کمیاب شده و برای رفع این کمبود از این الیاف استفاده می‌ کردند. اما کم کم برای تولید پارچه های متفاوت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفت؛ چرا که این نخ بسیار قوی، متنوع و ارزان است.

الیاف نخ ریون

این الیاف از فیبرهای سلولزی بازسازی شده تولید می گردد و در واقع نوعی ابریشم مصنوعی است که شکل و حس انواع الیاف طبیعی و ابریشم را تقلید می کند. این الیاف بسیار نرم و صاف است و طراحی آن به گونه ‌ای بوده که رنگ را در خود حفظ می کند.

پارچه لباس کار اصفهان
پارچه ترگال
پارچه لباس کار اصفهان پارچه ترگال

نکات مهم در خرید پارچه لباس کار عمده

پارچه لباس کار به عنوان ماده اولیه تمامی کارگاه های تولید لباس کار محسوب می شود و به همین سبب نیاز است که در هنگام تهیه این پارچه ها به خوبی آنها را از لحاظ نوع الیاف، ویژگی ها و مشخصات بشناسید.
در صورتی که در هنگام خرید پارچه لباس کار عمده برخی از نکات لازم و ضروری را مد نظر قرار دهید، در نهایت می توانید بهترین استفاده را از این پارچه ها برده و با تولید البسه مناسب و کاربردی بخش زیادی از بازار را به تولیدات خود اختصاص دهید.
در این بخش به چند نکته مهم در مورد انتخاب بهترین پارچه لباس کار می پردازیم:

  • پارچه های با بافت کجراه و تراکم بالا استحکام بیشتری دارند.
  • انتخاب پارچه هایی که دوام رنگ بیشتر داشته موجب می شود تا در حین شستشو کیفیت البسه از بین نرود.
  • انتخاب پارچه های مرغوب با تراکم بافت بالا موجب شده تا در هنگام دوخت و چرخکاری لبه های درز لباس جدا نگردد.
  • رنگ پارچه ها را متناسب با شرایط شغلی مجموعه انتخاب نمایید.

مراکز فروش بهترین پارچه لباس کار

تهیه بهترین پارچه لباس کار موجب شده تا مراکز تولید کننده لباس هایی با کیفیت بالا و مرغوب را به بازار ارائه دهند و پس نحوه خرید بهترین پارچه لباس کار اهمیت زیادی پیدا می‌ کند.
برای خرید پارچه لباس کار عمده با کیفیت بالا نیاز است که ابتدا مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه را شناسایی کرده و سپس اقدام به خرید پارچه در حجم زیاد نمایید.
بهترین راه حل برای دسترسی به کیفیت بالای پارچه ها و البته قیمت مقرون به صرفه تر انتخاب مراکز فروش مستقیم پارچه است مانند:

  • کارخانجات تولید کننده پارچه به صورت مستقیم
  • عمده فروشی های موجود در بازارهای بزرگ
  • نمایندگی های عرضه و پخش در شهرهای مختلف
  • سایت های معتبر وابسته به کارخانجات

بزرگترین مرکز خرید مستقیم پارچه از کارخانه اصفهان

اصفهان به عنوان قطب نساجی ایران شناخته می ‌شود و کارخانجات زیادی در آن در زمینه تولید پارچه های متفاوت فعالیت می کنند. پس از انتخاب این کارخانجات برای تهیه پارچه به صورت مستقیم تأثیر زیادی در دسترسی به کیفیت بالا و قیمت مناسب دارد.
این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز خرید مستقیم پارچه از کارخانه اصفهان در تمام کشور شناخته می شود. به همین سبب با خیال راحت می توانید هر نوع پارچه ای را از لحاظ رنگ بندی، نوع الیاف و گرماژ تهیه کنید.
در صورتی که برای خرید پارچه لباس کار عمده قیمت آن اهمیت پیدا می کند، می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. زیرا پس از دریافت اطلاعات کافی می توانید متناسب با شرایط و نیاز پارچه مد نظر را ثبت سفارش نمایید.

پارچه کجراه چیریکی نظامی
پارچه کجراه چیریکی نظامی
پارچه لباس کار اصفهان
پارچه ترگال
پارچه لباس کار اصفهان پارچه ترگال
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش