به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

خرید عمده پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری درجه یک

خرید عمده پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری درجه یک

پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری بهترین گزینه برای استفاده در برخی از مشاغل است. برای خرید عمده پارچه کتان لباس کاری درجه یک با قیمت خوب با بخش فروش ما ارتباط برقرار کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه لباس کار و نکات مهم درباره آن

 معمولاً تمامی مشاغلی که به شکل مجموعه فعالیت می کنند مانند: اداره ها، موسسات، حزب ها، ارتش، باشگاه های ورزشی، کارخانجات و بسیاری از موارد دیگر نیاز به لباس کار واحد دارند.

 لباس کار باید بتواند از فرد مصرف کننده در برابر خطرات احتمالی به خوبی محافظت کرده و همچنین موجب ایجاد نظم خاص در گروه های کاری شود.

ممکن است برای شما سوال به وجود بیاید که اهمیت استفاده از لباس کار و یونیفرم های یک شکل در مجموعه های کاری تا چه میزان است.

در پاسخ به این سوال باید گفت که استفاده از لباس ‌های متحد الشکل و دارای ایمنی در محیط های کاری لازم و ضروری می باشند.

زیرا استفاده از لباس کار اهمیت زیادی دارد که به برخی از دلایل مهم بودن این موضوع اشاره می کنیم از جمله:

 • رعایت کردن نظم و الزامات قانونی پوشش در محیط کار
 • امکان تمایز دادن پرسنل از یکدیگر
 • رعایت کامل مسائل بهداشتی و ایمنی برای حفظ سلامت کارکنان
 • کنترل نظم و ایجاد ثبات در محیط کاری
 • مشخص شدن رده های تخصصی افراد به راحتی
 •  بالا بردن پرستیژ کاری  و اعتبار مجموعه

با وجود این نکات و مسائل کارخانجات نساجی تصمیم گرفتند تا مطابق با نیاز روز جامعه پارچه های مختلف برای لباس کار را عرضه کنند.

مهم است که پارچه لباس کار با شرایط و اقلیم آب و هوایی محل کار و همچنین با حفظ شخصیت کاری افراد به شکل درست و حساب شده انتخاب شود.

پرفروش ترین پارچه های لباس کاری کدام اند؟

معمولاً تولیدی های پوشاک و سری دوزها به دنبال تهیه پارچه های لباس کاری به شکل عمده هستند.

 اما این سوال  به وجود می‌ آید که پرفروش ترین پارچه های لباس کاری کدام اند؟

برای یافتن پاسخ این سوال خوب است بدانید که با توجه به شرایط محیط کار از پارچه های مختلفی باید استفاده کرد به عنوان مثال پارچه مورد استفاده در محیط کار معدن با پارچه مورد استفاده در محیط کاری فروشگاه و یا بانک تفاوت پیدا می کند.

 نکته مهم این است که برای انتخاب پارچه لباس کار مناسب باید به نکات مهمی از لحاظ نوع رنگ، شرایط محیط کاری، بودجه خریداران و بسیاری از موارد دیگر نیز دقت کرد.

  خوب است که بدانید در بازار انواع مختلفی از پارچه های لباس کار وجود دارد که دست خریداران را در انتخاب کاملاً باز می گذارد.

در اینجا به چند مورد از پرمصرف ترین و پرفروش ترین پارچه های لباس کار اشاره می کنیم از جمله:

 • پارچه لباس کار صد در صد پنبه: این پارچه در برابر پارگی و خطرات احتمالی مقاومت بسیار خوبی دارد، مناسبترین پارچه برای استفاده در معادن، ادارات برق و یا اداره گاز می باشد.
 •  پارچه پرشیا: در برخی از مراکز فروشگاهی به آن پارچه مکانیک نیز گفته می شود که این پارچه کاملاً ضد چروک است و در شستشو های متوالی تغییر رنگ نمی دهد. مناسب ترین پارچه برای دوخت یونیفرم کارمندان و پرسنل خانوم می باشد زیرا این پارچه بدن نما نیست و ایستایی خوبی دارد.
 •  پارچه لباس کار فاستونی: از این نوع پارچه برای دوخت لباس کارمندان دفتری مانند شهرداری، بانک ها، شرکت های مختلف در تولید کت و شلوار برای آقایان و مانتو شلوار برای کارمندان خانم استفاده می شود.
 •  پارچه ترگال کجراه: این پارچه بنا بر روند تولید و استفاده از الیاف به میزان های مختلف در چند نوع تولید می گردد که هر چه میزان استفاده از پنبه در آن بیشتر باشد از کیفیت بالاتری هم برخوردار می شود.  موارد استفاده و کاربرد این پارچه ها بیشتر در مناطق جنوبی، مجموعه های نفتی، سایت های گازی و حتی جوشکاری ها می باشد.
 • پارچه کجراه ۱۰۰% پنبه: این پارچه معمولاً در برابر حرارت مقاومت خوبی دارد و در برخی از موارد به آن پارچه نسوز هم گفته می‌شود، از این پارچه برای تولید لباس در مشاغل سخت و پر خطر و محیط های گرم استفاده می کنند.
 •  پارچه ترگال ساده: از این پارچه برای دوخت لباس پرسنل اداری شرکت ها رستوران ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک استفاده می ‌کنند، تنوع رنگی این پارچه موجب شده تا از آن بیشتر استفاده شود.
پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری

پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری و مشخصات آن

 پنبه یکی از الیاف طبیعی است که موارد استفاده و کاربرد فراوانی در صنعت نساجی و تولید پارچه های مختلف دارد.

پارچه های تولید شده از الیاف پنبه با توجه به میزان استفاده از پنبه و الیاف دیگر دارای مشخصات و ویژگی‌های مختلف می باشد.

معمولاً تولید پارچه کتان لباس کاری در کارخانجات نساجی به سه شکل انجام می شود که هر کدام برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

پارچه کتان ۱۰۰ درصد پنبه پارچه کتان ۷۰ درصد پنبه و پارچه کتان ۳۰ درصد پنبه که در روند تولید هر کدام از این پارچه ها شرایط خاصی باید رعایت شود تا پارچه‌ ای با کیفیت خوب عرضه گردد.

هرچه درصد استفاده از کتان بیشتر باشد در نتیجه بر ضخامت و وزن پارچه افزوده می شود.

پارچه های کتان جزء قدیمی ترین منسوجات تولید شده توسط بشر است که باستان‌ شناسان این پارچه ها را به ما قبل از تاریخ نیز نسبت می دهند به همین جهت این پارچه ها جزء با کیفیت ترین های حال حاضر بازار می باشد.

معمولاً الیاف کتان در برابر حرارت مقاومت خوبی دارند و به همین جهت از این پارچه ها می توان در شرایط کاری با حرارت بالا مانند جوشکاری، فرزکاری و پالایشگاه‌ ها استفاده کرد.

برای آشنایی بیشتر برخی از مشخصات پارچه کتان ۱۰۰% پنبه لباس کاری را بررسی می کنیم از جمله:

 •  مقاومت در برابر حرارت: این پارچه در برابر حرارت بالا تا دمای ۱۲۰ درجه سانتیگراد کاملاً مقاوم است و به هیچ عنوان تجزیه نمی شوند.
 •  مقاومت بالا در برابر حلال های مختلف: پارچه های کتان در برابر حلال های مختلف مقاومت خوبی دارد و در صورتی که در معرض این حلالها قرار بگیرد هیچ گونه اثر مخربی بر روی پارچه کتان نمی گذارند.
 •  مقاومت در برابر رطوبت: این پارچه توانایی جذب آب تا ۲۰ درصد وزن خود را دارند و به همین جهت تا به این مرحله نرسد فرد مصرف کننده احساس رطوبت نمی کند.
 •   مقاومت بالا در برابر حمله حشرات: معمولاً پارچه ها در اثر مرور زمان مورد حمله حشراتی مانند بید قرار گرفته و کاملاً پوسیده می ‌شوند اما پارچه ‌کتان به هیچ وجه مورد حمله حشرات موذی قرار نمی ‌گیرد و همچنین آلودگی هایی مانند کپک و قارچ نیز نمی تواند موجب آسیب به بافت این پارچه شود.
 • مقاومت بالا در برابر اسیدها: پارچه کتان در برابر اسید مقاومت خوبی دارد، اما ممکن است در برابر محلول های غلیظ و یا گرم مورد حمله قرار بگیرد.
 • مقاومت در برابر مواد باز یا قلیایی: در برابر محلول های سرد و رقیق قلیایی مقاومت خوبی دارند اما به راحتی نمی ‌توان این پارچه را با این محلول ها مورد شستشو قرار داد.
 •  مقاومت بالا در برابر شستشو: این پارچه می تواند در برابر شستشوهای مداوم مقاومت بسیار خوبی داشته باشد و به راحتی  الیاف آن آسیب نبیند.
 •  ضخامت و گرماژ بال:ا پارچه های کتان به دلیل نوع بافت و مواد به کار رفته در روند تولید آنها از ضخامت بالایی برخوردار است.
 • ضد حساسیت: پارچه های کتان به هیچ عنوان برای فرد مصرف کننده ایجاد حساسیت های پوستی نمی کند و به راحتی برای همه افراد مناسب است.
 •  رنگ پذیری بالا: طبیعی بودن الیاف به کار برده شده در روند تولید این پارچه موجب شده تا قابلیت رنگ پذیری این نوع پارچه ها بسیار بالا باشد و به راحتی بتوان آن را در رنگهای مختلف تولید کرد.

به غیر از موارد ذکر شده می توان به موارد دیگری مانند: خنک بودن پارچه های کتان، انعطاف پذیر بودن آنها و همچنین امکان شستشوی راحت و پاک شدن لکه ها به آسانی اشاره کرد.

این نکته نیز مهم است که پارچه های کتان ۱۰۰% پنبه دارای آبرفت می باشد و در هنگام تهیه باید به این نکته نیز دقت کافی را کرد.

چگونه پارچه لباس کار صد در صد پنبه ای مرغوب بخرم؟

با توجه به ویژگی پارچه لباس کار صد در صد پنبه ای موارد استفاده از آن بسیار زیاد می باشد.

معمولاً از این پارچه مراکز تولیدی در حجم های عمده استفاده می کنند تا لباس کارهای مناسب برای مشاغل مختلف را تهیه کنند.

ویژگی های خاصی که در این پارچه وجود دارد موجب شده تا این پارچه برای تولید لباس کار مشاغل مختلف به کار برده شود.

 اما برای کسانی که به این پارچه ها در حجم های عمده نیاز دارند کیفیت و مرغوب بودن پارچه ها اهمیت بالایی دارد.

 ممکن است دچار این سوال و چالش شوند که چگونه پارچه لباس کار ۱۰۰ درصد پنبه‌ ای مرغوب بخرم؟ 

بهترین پاسخی که می توان در جواب این سوال داد این است که قبل از اقدام به خرید این پارچه ها باید به صورت کامل با مشخصات و ویژگی های آن آشنا شده تا بتوانید در بین تنوع محصولات بازار بهترین آن را تشخیص دهید.

نکته مهم دیگر این است که با انتخاب مراکز خرید مطمئن و معتبر که به صورت مستقیم و بدون واسطه این پارچه ها را به شکل عمده عرضه می نمایند می توانید از قیمت و کیفیت آن اطمینان پیدا کنید.

در اینجا به چند روش مهم و کاربردی برای خرید پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری مرغوب و با کیفیت اشاره می‌کنیم از جمله:

 • اولین و بهترین روشی که می‌ توان به آن اشاره کرد انتخاب کارخانجات تولیدی معتبر و معروف است که می توان پارچه های کتان ۱۰۰ درصد پنبه مرغوب را به راحتی تهیه کرد. انتخاب کارخانجات موجب دسترسی به تنوع بالای این پارچه از لحاظ رنگ بندی و ضخامت شده و می توانید مطابق نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید.
 •  انتخاب نمایندگی های معتبر پخش در سراسر کشور یک راه ساده برای دسترسی به پارچه کتان مرغوب و با کیفیت می باشد، انتخاب این مرکز علاوه بر کیفیت موجب تهیه پارچه با قیمت درب کارخانه می شود.
 • خرید از طریق سایت های آنلاین معتبر که در حال حاضر به دلیل پیشرفت های تکنولوژی و فضای اینترنت در اختیار همه افراد قرار گرفته است، و می‌ تواند یک راه مناسب و بدون صرف هزینه برای دسترسی به پارچه کتان صد در صد پنبه ‌ای مرغوب می باشد.
پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری

لیست قیمت عمده پارچه لباس کار کتان

همان طور که می دانید انواع مختلفی از پارچه برای لباس کار در بازار وجود دارد که انتخاب نمونه مناسب با شرایط کاری جزء موارد بسیار مهم می باشد.

 پارچه کتان جز پرمصرف ترین پارچه های لباس کار است.

برای مراکز تولیدی و افرادی که به این پارچه در حجم های عمده نیاز دارند لیست قیمت پارچه های لباس کار کتان اهمیت زیادی دارد.

 زیرا درصورت تهیه پارچه لباس کار با قیمت مناسب تر امکان عرضه محصول نهایی تولید شده با شرایط بهتر در بازار به وجود می آید.

بهترین کار برای تهیه لیست قیمت عمده پارچه لباس کار کتان مراجعه به مراکز معتبر و کارخانجات تولید کننده می باشد.

اما خوب است بدانید که عوامل مختلفی می تواند بر قیمت پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری تاثیر گذار باشد، که برخی از این عوامل را به اختصار بیان می کنیم از جمله:

 • گرماژ و وزن پارچه کتان هرچه وزن پارچه بیشتر باشد الیاف بیشتری در روند تولید آن استفاده شده است
 •  رنگ پارچه کتان هر چه تنوع رنگی این کار چه بیشتر باشد امکان عرضه آن با قیمت بالاتر نیز وجود دارد زیرا برخی از رنگ ها در شرایط خاص ایجاد می شوند
 • نحوه تهیه پارچه در صورتی که این پارچه ها را از مراکز مستقیم و بدون واسطه تهیه کنید امکان خرید آن با قیمت مناسب تر وجود دارد
 • حجم سفارش خرید پارچه کتان هر چه این پارچه در تناژ بیشتری خریداری شود عرضه آن با قیمت کمتری امکان پذیر است 

با بررسی این موارد در می یابیم که عوامل زیادی می‌تواند بر لیست قیمت پارچه کتان لباس کار تاثیرگذار باشد.

مرکز فروش ویژه پارچه های لباس کار درجه یک

در حال حاضر پارچه‌ های لباس کار جزء پرفروش ترین و پر کاربرد ترین پارچه های موجود در بازار است که کارخانجات متعددی با برندهای گوناگون اقدام به تولید این منسوجات کرده ‌اند.

دو فاکتور کیفیت و قیمت پارچه لباس کار به قدری اهمیت دارد که مراکز تولیدی به دنبال این دو فاکتور در کنار یکدیگر می باشند.

برای دست یافتن به این دو فاکتور مهم باید با انتخاب مرکز فروش معتبر که محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می‌کنند اقدام به خرید نمایید.

مرکز فروش با به‌ کارگیری ارتباطات گسترده با کارخانجات تولیدی لباس کار سعی می کند با تهیه محصولات خود به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه به دست مصرف کننده نهایی برساند.

پارچه کتان صد در صد پنبه لباس کاری جزء محصولاتی است که با خیال راحت و بالاترین کیفیت می توانید از طریق این مرکز فروش تهیه کنید.

 همچنین این مرکز فروش با ارائه مشاوره و راهنمایی به صورت کاملاً رایگان می تواند خریداران را در انتخاب مناسب ترین پارچه مطابق با کارکرد و نیاز خود کمک کند.

پارچه لباس کار درجه یک ارزان قیمت را می توانید همین حالا به شکل عمده و با حذف واسطه ها از طریق این مرکز فروش تهیه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش