به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

خرید پارچه لباس کار اصفهان با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • همه چیز درباره پارچه های لباس کاری
 • تولید انواع پارچه لباس کار در اصفهان
 • عوامل موثر بر قیمت پارچه لباس کار
 • خرید پارچه لباس کار اصفهان با قیمت دست اول

خرید پارچه لباس کار اصفهان با بهترین کیفیت فقط از طریق مراکز معتبر امکان پذیر می باشد، این مجموعه با ارائه انواع پارچه لباس کار اصفهان با قیمت مناسب به دلیل حذف واسطه ها امکان خرید برای همه افراد را فراهم کرده است. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

همه چیز درباره پارچه های لباس کاری

در حال حاضر اهمیت استفاده از لباس کار و یا یونیفرم برای سازمان ها و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی بسیار زیاد است، استفاده از لباس های کار می ‌توان موجب تمایز بین پرسنل و رعایت مسائل بهداشتی و همچنین حفظ نظم در محیط می شود.

 هر مجموعه که اقدام به تهیه لباس کار برای نیروهای خود می کند با هدف حفظ سلامتی کارکنان و ایجاد پرستیژ کاری برای آنها و همچنین در برخی مواقع در جنبه تبلیغاتی و نمایشی اقدام به خرید پارچه مناسب و تهیه لباس کار می کند.

نکته مهم این است که باید ابتدا نیازهای محیط کار به درستی شناسایی شده و مطابق با آن نیازها از پارچه های گوناگون موجود در بازار استفاده کرد.

در حال حاضر تعداد زیادی کارخانه تولید پارچه لباس کار در حال فعالیت هستند که هر کدام از آنها با راه اندازی خطوط تولید پارچه های خاص سعی در برطرف کردن نیاز بازار دارند.

گستره پارچه های لباس کار بسیار بزرگ است و برای هر شرایط کاری و هر محیطی به آسانی می توان پارچه مناسب را تهیه نمود.

به دلیل وجود الیاف طبیعی و مصنوعی و امکان استفاده از این الیاف به صورت ترکیبی، پارچه های لباس کار در جنس های مختلف تولید می شوند که جنس و کیفیت بافت در پارچه های لباس کار جزء اولین ویژگی هایی است که باید مد نظر قرار بگیرد.

همچنین رنگ هم جزء عوامل بسیار مهمی است که در انتخاب پارچه های لباس کار باید به آن توجه بیشتری شود؛ زیرا برخی از رنگ ها واقعاً مناسب پرستیژ کاری افراد نیستند، پس باید در انتخاب رنگ ها دقت بیشتری داشت.

البته به غیر از نوع رنگ ها، کیفیت رنگ و ثبات رنگی پارچه جزء عوامل بسیار مهمی است که به طور حتم در پارچه های لباس کار رعایت می ‌شود؛ زیرا لباس های کار به طور مرتب مورد شستشو قرار می ‌گیرند و در صورت نداشتن ثبات بالا با سرعت کیفیت خود را از دست می دهند.

با توجه به مواردی که در اینجا ذکر شد، باید بگوییم که تنوع پارچه های لباس کار بسیار زیاد است که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

خرید پارچه لباس کار اصفهان

تولید انواع پارچه لباس کار در اصفهان

در حال حاضر در کشور ما برای پاسخگویی به نیاز بازار کارخانجات نساجی متعددی مشغول فعالیت در شهرهای گوناگون هستند.

اصفهان به عنوان بزرگترین قطب صنعت نساجی در کشور محسوب می ‌شود که کارخانجات متعددی در آن مشغول تولید پارچه های گوناگون می باشند.

از مهمترین محصولاتی که در کارخانجات نساجی اصفهان تولید می شود انواع پارچه لباس کار است به دلیل وجود بازار رقابتی از کیفیت های خوبی برخوردار می باشند.

بیشترین حجم پارچه‌هایی که در این کارخانجات تولید می ‌شود و مناسب برای لباس کار هستند عبارتند از:

 1. پارچه لباس کار ترگال
 2. پارچه لباس کار ترگال کجراه
 3. پارچه لباس کار کتان
 4. پارچه لباس کار لی
 5. پارچه لباس کار فاستونی
 6. پارچه لباس کار تترون 
 7. پارچه لباس کار تتسل

در این تنوع، پارچه هایی که در اینجا ذکر شد باید گفت که تمامی آنها با بالاترین سطح کیفیتی تولید می گردد؛ اما برای اینکه نیاز همه مصرف ‌کنندگان چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ هزینه فراهم آید، معمولاً کارخانجات این پارچه ها را با کیفیت های گوناگون به بازار ارائه می دهند.

به عنوان مثال در کارخانه تولید پارچه لباس کار معمولاً برای تولید پارچه ترگال کجراه گاهی اوقات فقط از الیاف فیلامنت استفاده می‌ شود تا هزینه‌ های نهایی آن کاهش پیدا کند که به این پارچه کجراه فلامنت فلامنت گفته می شود .

همچنین برای برخی از مصارف دیگر لازم است تا پارچه کجراه را با چله فیلامنت تولید کنند که در این صورت پارچه با نام پارچه کجراه چله فیلامنت معرفی می گردد.

اگر در روند تولید پارچه‌ کجراه لباس کار فقط از الیاف پنبه استفاده کنند، پارچه لباس کار فلامنت پنبه تولید می ‌شود. که این پارچه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و در صنایع پر خطر و پر حرارت مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

عوامل موثر بر قیمت پارچه لباس کار

به دلیل تنوع بسیار بالای پارچه لباس کار با انواع مختلفی از لیست قیمت پارچه مواجه می شوید که ممکن است شما را دچار سردرگمی کند.

خوب است بدانید که قیمت پارچه لباس کار با توجه به عوامل مختلفی محاسبه و اعلام می گردد که برخی از این عوامل به صورت فنی در کارخانجات اتفاق می ‌افتد و برخی دیگر در پروسه انتقال به مرکز عرضه و فروش بر قیمت پارچه تاثیرگذار هستند.

در این بخش قصد داریم تا کلیه عوامل فنی موثر بر قیمت پارچه لباس کار را مورد بررسی قرار دهیم:

 • نوع الیاف مورد استفاده در روند تولید پارچه هر چقدر که طبیعی تر باشد قیمت آن را افزایش می دهد.
 • تراکم و ضخامت پارچه لباس کاری جزء عوامل بسیار تاثیر گذار بر قیمت نهایی است.
 • پارچه لباس کار در عرض های مختلف تولید و به بازار ارائه می گردد، ارائه این پارچه ها با عرض استاندارد سبب صرفه جویی در مصرف آن است.
 • داشتن ثبات رنگی بالا و نداشتن آب رفت می ‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت پارچه ها داشته باشد.
 • برند کارخانجات تولید کننده در قیمت‌ گذاری منسوجات موجود در بازار تاثیر زیادی دارد.

اما به غیر از مواردی که در اینجا ذکر شد، برخی از عوامل اقتصادی مانند نحوه فروش، انتخاب مراکز ارائه دهنده، حجم سفارش برای خرید، فاصله از مراکز فروش و بسیاری از موارد دیگر نیز اهمیت پیدا می کند.

خرید پارچه لباس کار اصفهان

خرید پارچه لباس کار اصفهان با قیمت دست اول

خرید پارچه لباس کار اصفهان برای اغلب مراکز تولیدی در اولویت قرار می ‌گیرد؛ زیرا از کیفیت این پارچه ها به طور حتم اطمینان کافی دارند.

اما نکته مهمی که در خرید پارچه لباس کار اصفهان به وجود می ‌آید تهیه پارچه با قیمت دست اول کارخانه است.

در این مرکز فروش می توانید انواع پارچه لباس کار را با قیمت درب کارخانه تهیه کنید؛ زیرا به شکل کامل تمامی واسطه ها را حذف کرده و منسوجات را به شکل مستقیم به مصرف کننده نهایی عرضه می کند.

در صورت نیاز به پارچه لباس کار اصفهان با اطمینان از کیفیت و قیمت با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید، تا ضمن دریافت اطلاعات کافی و انتخاب مناسب ترین نوع پارچه در بین تنوع بالا تجربه یک خرید لذت بخش را به دست آورید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش