به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

قیمت پارچه پیراهنی کارخانه نساجی بوریا

قیمت پارچه پیراهنی کارخانه نساجی بوریا

آیا می دانید که قیمت متناسب با کیفیت انواع پارچه پیراهنی تولیدی کارخانه نساجی بوریا، نرخ فروش خوبی را برای این برند از پارچه پیراهنی رقم زده است؟
بدون تردید یکی از پرفروش ترین پارچه های موجود در بازارهای امروزی، پارچه پیراهنی می باشد که بسیاری از واحدهای تولیدی لباس و پوشاک در کشور ما، خواهان بهترین و مرغوبترین جنس از این پارچه جهت تولیدات با کیفیت مرغوبتر می باشند.
اگر شما هم جز تولید کنندگان تازه تأسیس بوده و دغدغه ی خرید پارچه پیراهنی درجه یک با قیمت واقعی و تضمین شده داشته اید، در ادامه با ویژگی های پارچه پیراهنی نساجی بوریا، آشنا شوید.

پارچه پیراهنی بوریا

پارچه پیراهنی نساجی بوریا

شایان ذکر است که پارچه پیراهنی بوریا، یکی از باکیفیت ترین پارچه پیراهنی های موجود در بازارهای کشور ماست که از دوام بسیار خوبی برخوردار بوده و امروزه در تولیدات انواع پیراهن های مردانه و زنانه، مصارف عمده ای را دارا می باشد.
این پارچه مناسب خرج کار لباس و پوشاک، یونیفرم های اداری و روپوش مدارس نیز بوده و توانسته کیفیتی اثبات شده در این حوزه ها داشته باشد.
تولید کنندگان انواع لباس و پوشاک می توانند جهت خرید مطمئن از قیمت و کیفیت پارچه پیراهنی نساجی بوریا، خرید مستقیم خود را از طریق نمایندگی های فروش اینترنتی پارچه صورت دهند.
شماره تماس۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ محمدنژاد
ارسال کالیته به صورت رایگان به سراسر ایران

پارچه چهار خانه بوریا ریز بخرم یا درشت؟

درست مانند پرینت‌ها، یک چهارخانه بزرگ، روشن و با کنتراست بالا، تمام توجه را در یک لباس به خود جلب می‌کند و بر بخشی از بدن که پوشانده می‌شود، تأکید می‌کند. اما این به این معنی نیست که شما باید همیشه از همه لباس های چهارخانه اجتناب کنید.

در قسمتی از بدن که دوست دارید توجه بیشتری را به آن جلب کنید، لباس های چهارخانه بپوشید – روی اندام، نزدیک صورت، ایده آل است.

جلوه‌های بزرگ‌نمایی کمتری با چهارخانه‌هایی که مربع‌های کوچک‌تر هستند، با رنگ‌های کم‌رنگ‌تر که همگی ارزش رنگی مشابهی دارند (حداقل کنتراست نور/تاریکی) دریافت خواهید کرد. تا زمانی که هیچ رنگی از چشمان شما بیرون نرود، احتمالاً اثر گشاد کننده کمی خواهد داشت. اگر یک نوار در شطرنجی غالب است، ممکن است نوارهای چهارخانه ای را ترجیح دهید که در آن نوار پررنگ تر به جای عرض، بالا و پایین باشد.

شما می توانید با انتخاب لباس های چهارخانه ای که روی مورب بریده شده اند، جلوه را از پوند به پوند تغییر دهید. خطوط مورب چشم را به زیبایی در سراسر بدن شما در جهت عمودی تر حرکت می دهند

پارچه چهارخونه بوریا
پارچه چهارخونه تابستانی بوریا
پارچه چهارخونه ریز بوریا
پارچه چهار خونه بوریا
پارچه چهارخونه سبز بوریا
قیمت پارچه چهارخونه نخی بوریا
پارچه چهارخونه نخی بوریا
پارچه بنگال چهارخونه بوریا
پارچه چهارخانه ریز بوریا
قیمت پارچه چهارخونه پاییزه بوریا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش