به سایت ایران پود خوش آمدید.

آدرس:

اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها

تلفن تماس:

09131130224

پشتیبانی

09130858100

نرخ روز پارچه لباس کار در بازار

نرخ روز انواع باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین پارچه های لباس کاری موجود در بازار را، همین حالا از طریق نمایندگی های مستقیم کارخانجات تولیدی بزرگ بخواهید. پارچه لباس کار از دیگر پارچه های مصرفی و پرفروش در بازار می باشد که هم کیفیت و هم قیمت آن، برای واحدهای تولیدی لباس کار به خصوص واحدهای تازه تأسیس و نو پا، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. پارچه لباس کار هم می تواند به صورت ترکیب شده از الیاف طبیعی و یا ترکیب شده از الیاف طبیعی و مصنوعی باشد و با ضخامت خوبی که داشته، به نوعی محافظ جان افراد در مشاغل به خصوص کارگاهی و خطرناک باشد. در همین راستا؛ پارچه ترگال کجراه، با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۸۰ گرمی، با مشخصات ذیل، بهترین پارچه لباس کاری موجود در بازار است: ضخامت زیاد و تراکم بالا ثبات در رنگ و ثبات سایشی داشتن آهار مناسب و مقاوم در برابر پارگی مقاوم در برابر اشعه جوشکاری تنوع رنگی مناسب

نرخ پارچه لباس کار

این پارچه به شکل طاقه ای یا عدلی از طریق کارخانجات معتبری چون مهنام، تک، فدک، کاماش بافت و … روانه بازارهای فروش شده که از بکار بردن کتان و پلی استر یا کتان و ویسکوز در درصدهای متفاوت؛ تولید شده است.  

خرید ارزان پارچه لباس کار در بازار

شما می توانید ضمن دریافت نمونه های عدلی و کالیته رنگبندی منسوجات لباس کاری، خریدی ارزان و مقرون به صرفه تری را تجربه کرده باشید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

پارچه مدارسی :قیمت عمده
شرکت نساجی فدک اصفهان
پارچه کجراه بروجرد : لباس کار
پارچه لباس کار در شهرک‌های صنعتی: راهنمای انتخاب
پارچه لمینت تنفسی بیمارستانی : لیست قیمت
معرفی پارچه تنظیف پوشکی  

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش